REKLAMAfredom
REKLAMAOlszta

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 czerwca 2024, 10:48
Roksana Słupek (UKS TRS Susz)

Roksana Słupek (UKS TRS Susz) (Fot. materiały Polskiego Związku Triathlonu)

Już wkrótce Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Wiadomo na pewno, że będziemy mieli na nich dwie reprezentantki powiatu iławskiego: żeglarkę Agatę Barwińską z SSW MOS Iława oraz triathlonistkę Roksanę Słupek z UKS TRS Susz.

To będą wyjątkowe Igrzyska dla kibiców sportowych z naszego terenu. Zanim jednak rozpoczną się zmagania we Francji, to odbędzie się jeszcze szereg ciekawych zawodów na terenie powiatu iławskiego.

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne miejsce – nie tylko na sportowej mapie pow. iławskiego, ale całego kraju jeśli chodzi o triathlon – zajmują coroczne zawody w Suszu. To miasto uchodzi za kolebkę i nieoficjalną stolicę polskiego triathlonu. Wie o tym także doskonale Roskana Słupek.

Triathlonistka UKS TRS Susz, reprezentantka Polski, podczas ostatnich zawodów na włoskiej Sardynii zdobyła indywidualną kwalifikację olimpijską. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: IGRZYSKA OLIMPIJSKIE: Roksana Słupek jedzie do Paryża! Wielki sukces triathlonistki UKS TRS Susz!

Przyszła olimpijka postanowiła wesprzeć organizację Susz Triathlon. Na oficjalnym profilu ST w social mediach pojawiło się nagranie Roksany Słupek, wraz z informacjami o zapisach. Roksana zachęca do startu w Suszu. Post ten udostępnił już m.in. Polski Związek Triathlonu, który dodał od siebie:

Razem z Roksaną Słupek zapraszamy na Susz Triathlon! Z kim się widzimy na starcie?

Poniżej informacja o zapisach, prosto z posta Susz Triathlon, oraz nagranie Roksany Słupek.

Roksana Słupek zaprasza do startu w Suszu!

Jak już zapewne wiecie, Roksana Słupek, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Towarzystwo Rozwoju Sportu" Susz, zdobyła kwalifikację olimpijską na Igrzyska w Paryżu. Gratulacje przekazaliśmy już osobiście, zaraz po starcie na włoskiej Sardynii, teraz robimy to na forum – wielkie brawa, Roksana!

Reprezentantka Polski już przygotowuje się do startu w Igrzyskach Olimpijskich, ale znalazła czas aby nagrać wideo, w którym zaprasza do udziału w #susztri24. Dzięki wielkie za takie wsparcie!

Jeszcze kilka słów od nas

Serdecznie zapraszamy w ostatni weekend czerwca (29-30.06) na imprezę Susz Triathlon, w ramach której odbędzie się cały szereg emocjonujących wyścigów i rozdanych zostanie mnóstwo medali Mistrzostw Polski.

W harmonogramie zawodów:

- Enea Mistrzostwa Polski na dystansie standard (Elita, U23)

- Enea Mistrzostwa Polski w Aquathlonie (kategorie wiekowe: junior młodszy, młodzik, żak, Age-Group, a także wyścigi dla dzieci 9-10 lat, 7-8 lat)

Mistrzostwa Polski w Aquathlonie będą jednocześnie finałem Grand Prix w Aquathlonie, a także zaliczane będą do klasyfikacji Tri-Pop Cup (kat. Młodzik, żak, dzieci 9-10 lat).

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/969/aquathlon/

- Mistrzostwa Polski Age-Group w triathlonie i aquabiku na dystansie sprint

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/969/

- Puchar Polski w triathlonie (kategorie wiekowe: junior, junior młodszy, młodzik)

- Susz Triathlon na dystansie średnim (1,9 – 90 – 21,1 km).

Zapisy: https://zapisy.sts-timing.pl/969/

Uwaga! Najszybszym zawodnikom na dystansie sprinterskim i średnim zaproponowane zostaną sloty na Mistrzostwa Europy we francuskim Vichy, które odbędą się w dniach 20-21.09.2024 r.

O slotach więcej w Uchwale Zarządu PZTri: https://triathlon.pl/.../03/Uchwala-nr-35-AG-Vichy-sloty.pdf

sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1377 sekundy