ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 czerwca 2024, 11:28

Cyrk Katarzyna serdecznie zaprasza pod swój namiot wszystkie dzieci z Iławy i okolicy!

Spektakl w naszym mieście odbędzie się już w nadchodzący piątek, 14 czerwca na placu przy markecie DINO na osiedlu Piastowskim.W bogatym programie dla całych rodzin m.in. żonglerka, człowiek sprężyna, laserman, czarująca cyganeczka, hula-hop, magiczne parasolki, bańki mydlane, a także fireshow i oczywiście - nieodłączne klauny. A w przerwie na Wasze maluchy będą czekać dmuchane zjeżdżalnie, wata i popcorn.BILETY W SUPERCENACH - ZAPRASZAMY!

Bilety dla Czytelników portalu

Dzięki uprzejmości Cyrku możemy przekazać naszym Czytelnikom 6 biletów na ich piątkowy występ w Iławie :-). Trafią do osób wyłonionych z grona tych, którzy publicznie udostępnią konkursowy post dostępny na naszym fanpage'u (tutaj link). Wyniki (imiona i nazwiska zwycięzców) podamy w czwartek w aktualizacji tego artykułu - zapraszamy i powodzenia!

AKTUALIZACJA :-)

Miło nam ogłosić wyniki zabawy. Wejściówki wędrują do tych osób:

  1. Monika Szczygieł,
  2. Ewelina Paczkowska,
  3. Ania Racka,
  4. Patrycja Jasińska,
  5. Justyna Kołakowska,
  6. Stasia Gurzyńska.

f

Po odbiór biletów zapraszamy przed spektaklem do kasy cyrku - należy mieć ze sobą dowód tożsamości oraz powołać się na hasło, które przesyłamy zdobywcom biletów w prywatnych wiadomościach. Życzymy miłej zabawy!

Reklama.

REKLAMANAJLAK
Swojak
Artykuł załadowany: 0.2769 sekundy