ZDZ
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 czerwca 2024, 09:54
Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 w GREGOR Academy.

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024 w GREGOR Academy. (Fot. Info Iława.)

W Gregor Academy w Iławie zakończyła się już 13. edycja kursów! - Mam nadzieję, że to szczęśliwa "trzynastka" - mówił na dorocznym zakończeniu roku szkolnego dyrektor Grzegorz Olszewski. Uroczysta gala, jak co roku, była okazją do świętowania edukacyjnych sukcesów. Tym razem: dla 201 osób, które ukończyły wybrany przez siebie kurs.

Wytrwała zdecydowana większość, bo rok szkolny rozpoczynało w GREGORZE 218 uczniów. 

- 92% ukończyło kursy; brawa dla Państwa! - gratulował w piątek w iławskim LO Grzegorz Olszewski. 

A liczba kursantów jest w rzeczywistości jeszcze większa, gdyż część zajęć wciąż trwa - chodzi o kursy indywidualne oraz te organizowane dla pracowników firm.

W minionym roku szkolnym GREGOR kształcił głównie z zakresu języka angielskiego, ale też niemieckiego oraz polskiego - dla obcokrajowców.

Popularnością cieszyły się też kursy specjalne przygotowujące do egzaminów, w tym międzynarodowych z języka angielskiego, matur, egzaminów ósmoklasisty. Pierwsi uczniowie ukończyli kursy przygotowujące do matury z geografii, WOS-u, historii - to w ofercie szkoły nowość - propozycja, która spotyka się z rosnącym zainteresowaniem i będzie kontynuowana także w kolejnym roku szkolnym.

Szkoła idzie z duchem czasu i stale wprowadza nowe udogodnienia i rozwiązania, także te technologiczne - np. aby usprawnić procesy administracyjne, część obsługi w tym zakresie odbywa się zdalnie, za pośrednictwem Internetu.  

- Sprawdził się zorganizowany na początku roku szkolnego webinar. Możliwość uzyskania w tej formie informacji na temat formalności, procesu rekrutacji została dobrze przez Państwa przyjęta. Będziemy to kontynuować - mówił dyrektor GREGORA. - Wprowadziliśmy też w tym roku dziennik elektroniczny, który jeszcze udoskonalamy, będzie więc jeszcze lepiej.

GREGOR rozwija swoją ofertę nie tylko w Iławie - także mieszkańcy Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawy mają możliwość rozwinąć skrzydła wraz z akademią.

Co nowego na kolejny rok szkolny: 2024/2025?

- Nie jedno, a dwuletnie przygotowanie do egzaminów - opracowujemy właśnie takie kursy. Przez dwa lata będzie się można przygotowywać czy to egzaminu ósmoklasisty, czy to do egzaminów maturalnych - zapowiada Grzegorz Olszewski. - Chciałbym też Państwu zaproponować tym razem nie kursy wakacyjne, a obozy językowe za granicą - w Wielkiej Brytanii. Opracowujemy dla Państwa taką specjalną ofertę - szczegóły przedstawimy we wrześniu, a wyjazdy odbędą się w czerwcu lub lipcu przyszłego roku.

Szkoła planuje też wprowadzić stałe godziny zajęć dla poszczególnych grup - wszystko dla wygody i komfortu uczniów.

Piątkowa gala była okazją do świętowania wielu edukacyjnych sukcesów. Był też miły akcent - uczczenie już dwuletniej współpracy sponsorskiej, jaką GREGOR nawiązał z klubem KKP Jezioranki Iława - szkoła wspiera dziewczęcy futbol.

- Rzadko spotyka się takie osoby, które bezinteresownie wspierają innych i ich pasję - mówił trener Łukasz Gurowski.

Specjalne podziękowania trafiły też do wszystkich lektorów i nauczycieli oraz przyjaciół GREGORA.A jeśli chcielibyście dołączyć do akademii - szkoła serdecznie zaprasza! Rekrutacja już ruszyła, a w ramach zapisów "first minute" czeka specjalna, obniżona cena.Uroczyste zakończenie roku szkolnego w GREGOR ACADEMY

Ilość zdjęć 58

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia i wideo: Info Iława.
Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Swojak
Artykuł załadowany: 1.0995 sekundy