REKLAMApluszak
REKLAMAinkubator
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 czerwca 2024, 09:53

To będzie pyszny początek wakacji 2024 w Iławie! Uczcij nadejście lata w Yotto Sushi & Noodle Bar w Iławie, gdzie - specjalnie z tej okazji - przygotowali dla swoich gości kolejną edycję cieszącej się wielkim powodzeniem akcji rabatowej: -20%. Tym razem - w dniach 21, 22 i 23 czerwca - promka obowiązuje na wszystkie zestawy sushi i dania gorące (bez napojów). Korzystajcie stacjonarnie: w klimatycznym lokalu w cieniu staromiejskiej wierzby (ul. Niepodległości 14), ale też z dostawą do domu! :-). Tel. 89 300 00 96.Wreszcie wakacje - sugerujemy to uczcić! Wpadajcie na swoje ulubione zestawy albo nowe kulinarne doznania i eksperymenty do Yotto Sushi & Noodle Bar Iława, gdzie kochają Was gościć i rozpieszczać Wasze podniebienia smakiem umami i właśnie dlatego przygotowali kolejną edycję szalonej promocji :-) 

Spróbuj czegoś z kuszącej azjatyckiej karty. Szef kuchni szczególnie poleca ich słynne zestawy sushi. Które to Twoje ulubione? Grubsze futomaki, cieńsze hosomaki, a może tzw. california rolls, czyli odwrócone maki? Wszystkie są pyszne! Skuś się w ten weekend, bo na wszystkie zestawy sushi i wszystkie dania gorące czeka promka -20% :-).

ZGARNIJ DUŻY ZESTAW SUSHI!

Przy okazji :-) ogłaszamy zabawę, w której do zdobycia jest duży zestaw sushi (o wartości 150 zł - do podzielenia się ze znajomymi). Aby wziąć udział w losowaniu, publicznie udostępnij konkursowy post na Facebooku (tutaj link) i skomentuj go, oznaczając lub wpisując co najmniej jedną osobę, z którą chcesz się wybrać na sushi :-). Wyniki ogłosimy za tydzień, powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI!

Minął tydzień, wracamy z obiecanymi wynikami naszej zabawy! :-) Do kogo tym razem powędruje duuuży zestaw sushi z Yotto Iława - w sam na uczczenie rozpoczęcia wakacji w gronie bliskich i znajomych? Tym razem nasza "szczęściara" to...

  • Kornelia Goleś!

f

W celu umówienia się na odbiór nagrody zapraszamy do kontaktu z restauracją (tel. 89 300 00 96). Smacznego, na pewno będzie pysznie!

  • Weekendowa promocja na dobry początek wakacji: -20% NA SUSHI i dania kuchni gorącej już w najbliższy weekend (21, 22 i 23 czerwca) w Yotto Iława (ul. Niepodległości 14 - plac starego miasta). 
  • Polecamy rezerwować stoliki albo zamawiać na wynos lub z dowozem :-). Tel. 89 300 00 96. Smacznego!

f

UWAGA, UWAGA: w lipcu i sierpniu Yotto Iława otwarte będzie także w poniedziałki! Wraz z początkiem lipca restauracja wydłuża też godziny otwarcia - zaglądajcie przez cały tydzień od godziny 12:00 do 22:00 :-).

Artykuł sponsorowany.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.4263 sekundy