ZDZ
REKLAMAPatrz

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 czerwca 2024, 13:30 komentarzy 47
Mariusz Wilk nie jest już prezesem Jezioraka Iława

Mariusz Wilk nie jest już prezesem Jezioraka Iława (Fot. Mateusz Partyga)

Potwierdziło się właśnie to, o czym w lokalnym środowisku piłkarskim mówiło się już od kilku dobrych dni. Mariusz Wilk, a także dwóch członków zarządu, Rafał Turowski i Piotr Aptowicz, odeszli właśnie z władz IKS Jeziorak Iława!

Do wyborów nowych władz Iławskiego Klubu Sportowego doszło dokładnie dwa tygodnie temu (wtorek 4 czerwca). Wówczas to prezesem został Mariusz Wilk, wybrano także zarząd liczący łącznie 11. członków. O Walnym – zarówno jego pierwszej, jak i drugiej części – pisaliśmy ostatnio kilkukrotnie. Ostatnio w artykule: Jeziorak Iława ma nowego prezesa! Jest także zarząd klubu - i to całkiem liczny

Następnie opublikowaliśmy wywiad z nowym sternikiem Jezioraka, rozmowa TUTAJ.

Jak się jednak okazuje, Mariusz Wilk złożył właśnie rezygnację z piastowania tej funkcji. Jego prezesura trwała zatem (niecałe) 14 dni. Z zarządu IKS odchodzą także Rafał Turowski i Piotr Aptowicz. Wszyscy trzej potwierdzili nam to dzisiaj osobiście.

- Potwierdzam, że złożyłem rezygnację z zasiadania w zarządzie Jezioraka i tym samym, z piastowania funkcji prezesa iławskiego klubu

- powiedział nam przed chwilą Mariusz Wilk.

Były już szef Jezioraka jako oficjalny powód odejścia podał: sprawy osobiste i chęć rozwoju zawodowego. Podobne powody (sprawy osobiste) podał także Turowski, natomiast Aptowicz nie chciał komentować swojej decyzji.

Co dalej z Jeziorakiem? Kto teraz będzie pełnił funkcję prezesa? Do tematu oczywiście wrócimy.

sport

zico

kontakt@infoilawa.pl

TEMATY sport
REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.3824 sekundy