ZDZ
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 czerwca 2024, 07:29 komentarzy 2

(Fot. KPP w Iławie.)

Iławska policja potwierdziła, że dobiegła końca akcja poszukiwania zaginionej 27-letniej Sandry. Finał tych działań jest szczęśliwy.

Młoda kobieta była poszukiwana jako osoba zaginiona po tym, jak 16 czerwca wyjechała swoim autem marki Ford Focus z Poznania do miejscowości Omule w gminie Lubawa, jednak nie dotarła tam i - co najgorsze - bliscy nie mieli z nią żadnego kontaktu.

Komunikat o tym zaginięciu podano do publicznej wiadomości w środę (19 czerwca) rano; tego samego dnia w godzinach popołudniowych iławska policja poinformowała o zakończeniu akcji poszukiwawczej. Jest finał jest szczęśliwy.

Jak nam przekazali członkowie rodziny zaginionej, Sandra sama skontaktowała się ze swoim bratem; jest cała i zdrowa.Wszystkim, którzy w dobrej wierze udostępnili komunikat o zaginięciu 27-latki, w imieniu policji i rodziny - dziękujemy.Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Klakier 2 28 dni temuocena: 100% 

    Myślałem ze kotki marcują w marcu a tu mamy czerwiec;);)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~3- z polskiego 1 27 dni temuocena: 100% 

    a w lutym lutują

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4386 sekundy