ZDZ
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 czerwca 2024, 15:59 komentarzy 13

(Fot. Kinoteatr "Pasja" w Iławie.)

Filmowe "piżama party" w iławskim kinoteatrze - tak niektórzy fani kultowej serii filmów z cyklu "Władca pierścieni" planowali rozpocząć tegoroczne wakacje. Od jednego z rozczarowanych widzów dowiedzieliśmy się, że "Pasja" odwołała całonocny seans na zaledwie 4 godziny przed wydarzeniem.

W mediach społecznościowych iławskiego kinoteatru, działającego przy Iławskim Centrum Kultury, pojawił się już komunikat na temat odwołania wydarzenia, w którym można przeczytać:

Szanowni Państwo, 

z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Kina "Pasja" całonocny maraton PIŻAMA PARTY w dniu 21.06.2024 r. nie może się odbyć

Za zaistniałą sytuację przepraszamy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z kasą kina pod numerem telefonu (89) 648 63 60.

Czytelnik, który nas powiadomił o tej sytuacji, mówi o bardzo dużym rozczarowaniu córki, którą zamierzał zabrać na seans. 

- Jak jej powiedziałem, to się rozpłakała. Przygotowała własnoręcznie elementy przebrania... Nawet mi zrobiła broszkę któregoś z bohaterów - mówi rozżalony iławianin.

Kinoteatr "Pasja" zapewnił, że "dokłada wszelkich starań, aby maraton odbył się w innym terminie".

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
Swojak
Artykuł załadowany: 0.3666 sekundy