REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz

(Fot. Mateusz Partyga)

Zlot zabytkowych i klasycznych pojazdów w mieście nad Jeziorakiem to już, jakby nie było, tradycja. Może niezbyt jeszcze długa – dzisiaj odbywa się piąta edycja tego wydarzenia – jednak na pewno potrzebna, bo miłośników legend motoryzacji w Iławie nie brakuje.

"Legendy Motoryzacji" - to nazwa zlotu pojazdów zabytkowych i klasycznych, który po raz piąty odbywa się w Iławie. To zarówno stacjonarna wystawa na parkingu przy iławskim basenie, jak i parada ulicami miasta.

Parada ruszyła chwilę po 12.00 z parkingu przy ul. Biskupskiej. Tu też odbędzie się wystawa. Trasa przejazdu motoryzacyjnych "perełek" wiodła dzisiaj ulicami: Biskupską, Mickiewicza, Sobieskiego, 1 Maja, Skłodowskiej, Smolki, Sobieskiego, Niepodległości, Konstytucji 3 Maja.

Paradę zaplanowano w godzinach 12:00 - 12:30, natomiast stacjonarna wystawa zabytkowych pojazdów będzie dostępna na parkingu przy basenie w Iławie do 17:00 (z rozstrzygnięciem konkursów o 15:00).

Jak podaje Iławskie Centrum Kultury (organizator zlotu), na imprezie będzie także bezpłatna strefa animacji dla dzieci z akademią rowerową - mobilnym miasteczkiem ruchu drogowego i dmuchanymi zjeżdżalniami. To również, tak jak wystawa, odbędzie się w godzinach 12:00 - 17:00.

Poniżej zdjęcia oraz wideo z dzisiejszej parady.

aktualności Iława

red. zico

kontakt@infoilawa.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA: "Legendy Motoryzacji" - iławski zlot pojazdów zabytkowych i klasycznych, 23.06.2024. Fot. Mateusz Partyga / Info Iława

Ilość zdjęć 51

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Swojak

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.2561 sekundy