ZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 czerwca 2024, 13:13 komentarzy 3
Przejazd przez Iławę w ramach

Przejazd przez Iławę w ramach "Legend motoryzacji' vol. 5. (Fot. Info Iława.)

Motocykle, samochody osobowe - te zabytkowe, jak i te sportowe, campery, a nawet potężny ciężarowy Star - te wszystkie pojazdy przejechały dziś tuż po południu ulicami Iławy.

Taki przejazd przez miasto to "gwóźdź w programie" dzisiejszego zlotu "Legendy motoryzacji" w Iławie. Nie brakowało donośnych klaksonów, było też trochę ryku silników i nieodłączne pozdrawianie przechodniów.

Paradujących uczestników zlotu można było oglądać w samym centrum miasta, ale też częściowo na osiedlach XXX-lecia i Podleśnym. Komu mało wrażeń, ten aż do godziny 17:00, tym razem już stacjonarnie na parkingu przy iławskim basenie, może oglądać motoryzacyjne zabytki, klasyki i legendy.

Biorą udział w rywalizacji o tytuł "Perły motoryzacji", ale zabiegają też o Wasze głosy - iławianie wybiorą laureata "Narody publiczności" - rozstrzygnięcie tej motoryzacyjnej rywalizacji poznamy krótko po godzinie 15:00.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Przejazd przez Iławę w ramach "Legend motoryzacji' vol. 5.

Ilość zdjęć 43

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
Swojak

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~kierownik skupu 3 24 dni temuocena: 57% 

    Perełki? Chyba ze złomowiska.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Jarek 2 24 dni temuocena: 58% 

    takie mydło i powidło

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 1.1033 sekundy