REKLAMApluszak
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 lipca 2024, 09:41 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne.)

Spółka KOMA opublikowała na swoich stronach harmonogram wywozu odpadów komunalnych z zabudowy jedno- i wielorodzinnej na terenie Iławy. 

Załączone rozpiski (dostępne w załącznikach oraz galeriach) dotyczą drugiego półrocza 2024 roku.

Zachęcamy do ich pobrania i zachowania. Harmonogramy to źródło przydatnych informacji o terminach wywozu poszczególnych frakcji odpadów komunalnych, jak również tzw. elektrośmieci czy "gabarytów".

Ponadto, zarówno "Czyste środowisko", jak i Koma zachęcają do zainstalowania i korzystania z aplikacji "Kiedy śmieci?". Tam również dostępne są harmonogramy wywozu odpadów. 

Bezpłatną aplikację "Kiedy śmieci?" możecie zainstalować na swoim smartfonie po ściągnięciu z Google Play albo App Store. Aby poprawnie działać, wymaga jedynie dostępu do Internetu.WAŻNE! W przypadku osób, które nie korzystają na co dzień z Internetu, jest możliwość dowiezienia przez pracowników Komy wydrukowanego harmonogramu. Taką potrzebę można zgłosić pod numerem telefonu 570 580 087 lub 570 580 107.HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH - zabudowa jednorodzinna.

Ilość zdjęć 8

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH - zabudowa wielorodzinna.

Ilość zdjęć 4

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Podatnik 3 8 dni temu

  Jeszcze trochę a śmieci trzeb będzie przesyłać internetem ,,,,,, bo Koma sprzedała samochody

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dziadzio 2 8 dni temuocena: 100% 

  Na Starym Mieście już od kilku dni wisi harmonogram

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~MojNick 1 8 dni temuocena: 100% 

  A jak wygląda harmonogram sprzątania miasta? Miasto turystyczne, a turysta częściej niż piękno natury spotka na swojej drodze butelkę w krzakach, papier na ziemi czy rozbite szkło. W kluczowych często uczęszczanych miejscach nawet ciężko o śmietniki a jak już są to często wysypuje się z nich. Może rada zamiast podwyżkami zajebalby się dostawieniem śmietników i częstszymi akcjami sprzątania syfu który zostawiają po sobie niektórzy “mieszkańcy”

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.8412 sekundy