REKLAMApluszak
REKLAMAAkademia
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lipca 2024, 09:02 komentarzy 5

Praktycznie nie ma dnia, aby policjanci nie wyjeżdżali do zgłoszonej kolizji czy wypadku drogowego. 

Tylko we wtorek (9.07.2024r.) policjanci ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Iławie przeprowadzili 30 kontroli, a 18 osób ukarali mandatami. Funkcjonariusze pracowali również na miejscu jednego wypadku i dwóch kolizji.

Pierwszego z kierujących policjanci zatrzymali do kontroli we wtorek (9.07.2024 r.) kilka minut po godzinie 14:00 w gminie Susz. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę, po czym sprawdzili go w policyjnych systemach. Okazało się wtedy, że 24-latek kierował motorowerem, nie mając do tego uprawnień.

Tymczasem po godzinie 16:00 na ulicy Mierosławskiego w Iławie 72-latek kierujący chevroletem podczas wyjazdu z parkingu uderzył w budynek, uszkadzając go. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Natomiast po godzinie 18:00 w Kisielicach 40-latka kierująca kią nie ustąpiła pierwszeństwa pieszej znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrąciła ją. Mieszkanka gminy Kisielice z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Natomiast 40-latce policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Kolejny nieodpowiedzialny kierujący został zatrzymany po godz. 20:00 w Lubawie. Podczas czynności okazało się, że 36-latek kierował rowerem, mając 0,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 2 500 zł.

Tymczasem po godzinie 23:00 w Iławie 23-latek kierował audi, nie posiadając do tego uprawnień oraz mając dwa aktywne sądowe zakazy kierowania pojazdami mechanicznymi. Okazało się, że pojazd nie posiadał również aktualnych badań technicznych.Przypominamy!!!

Każda kolizja, wypadek to suma różnych zdarzeń i wielu z nich można byłoby uniknąć. Na drodze kieruj się rozsądkiem! - apeluje iławska policja.KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
Swojak

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Sławomir C. 5 7 dni temuocena: 79% 

  Przypadłości i zdarzenia rodziny od pani 40 latki z Kisielic są skutecznie tuszowane przez info ilawa :) jakby to ktoś inny zrobił to już widzę te klikające się nagłówki „POTRĄCENIE NA PASACH W KISIELICACH POD BIEDRONKĄ” a tu niewidoczna wstawka wymuszona . Może ktoś zdąży przeczytać zanim portal to usunie ;)

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Inna 4 7 dni temuocena: 50% 

  A co takiego robi ta rodzina że infa są skrywane

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xd 3 7 dni temuocena: 83% 

  Ewelina która powinna chodzić piechotą

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gość 2 7 dni temuocena: 50% 

  to tak samo jak tuszowanie afer Rafała R.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kibol 1 7 dni temuocena: 75% 

  Proszę o konkretną informację, kim jest ta pani.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4026 sekundy