REKLAMApluszak
REKLAMASadek
REKLAMABS Iława 2026
wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 maja 2026, 09:50 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Trzy miesiące aresztu dla podejrzanego 32-latka, który został zatrzymany po tym, jak na terenie Iławy dokonał rozboju na kobiecie, powodując u niej bardzo poważne obrażenia twarzy i przywłaszczając należący do niej telefon komórkowy.

Pokrzywdzona sama zgłosiła się do iławskiej jednostki, aby zawiadomić funkcjonariuszy o zdarzeniu zaistniałym we wtorek (05.05.2026 r.). 

- Kobieta oświadczyła, że znany jej osobiście mężczyzna podczas spotkania uderzył ją pięścią w twarz i ukradł z kurtki należący do niej telefon komórkowy

- relacjonują brutalną napaść przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Siła uderzenia była na tyle duża, że kobieta doznała bardzo poważnych obrażeń twarzy. W toku podjętych czynności policjanci z iławskiej jednostki zatrzymali wskazanego przez pokrzywdzoną sprawcę rozboju. 

- Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów, do których w części się przyznał

- informuje iławska policja.

Na wniosek prokuratora i policjantów Sąd Rejonowy w Iławie postanowił o zastosowaniu wobec podejrzanego najdotkliwszego środka zapobiegawczego w postaci aresztu. Mężczyzna spędzi za kratkami najbliższe 3 miesiące.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMRÓWKA

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Zygmunt 3 26 dni temu

    Nasuwają mi się na myśl takie różne powiedzenia... " Gdyby kózka nie skakała..." lub "Nie igraj z ogniem..."

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~yoda 2 27 dni temuocena: 100% 

    Nie wiem jakim trzeba być dzbanem i przygłupem alby połakomić się na telefon komórkowy, którego można łatwo namierzyć. To nie rok 2005. Koleś musiał być mocno naćpany jakimiś dopalaczami, albo innym szitem, w sumie po wódzie ludzie dostają małpiego rozumu. Do utylizacji ze śmieciem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Odważny 1 27 dni temuocena: 60% 

    Te damskie bokserki:)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKORIM
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmrówka 3
REKLAMAbako
Artykuł załadowany: 0.651 sekundy