REKLAMAprofi
REKLAMAPluszak
REKLAMABS Iława 2026
wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 czerwca 2026, 16:07 komentarzy 6

(Fot. Info Iława.)

GKS Wikielec poinformował o zakończeniu współpracy z trenerem Gracjanem Wierzbickim. Jak przekazano w oficjalnym komunikacie, decyzja zapadła po rozmowach szkoleniowca z zarządem i została podjęta za porozumieniem stron.

Gracjan Wierzbicki objął drużynę po pierwszym meczu rundy wiosennej, po porażce 0:2 z Jagiellonią II Białystok. W trakcie swojej pracy poprowadził zespół w 16 spotkaniach ligowych, notując 7 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek.

Klub podkreślił, że rozstanie odbyło się w atmosferze wzajemnego szacunku i podziękował trenerowi za zaangażowanie oraz wkład w rozwój drużyny.

– Dziękujemy trenerowi za dotychczasową pracę, zaangażowanie oraz wkład w rozwój naszego zespołu. Życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej – przekazał GKS Wikielec.

Po zakończeniu sezonu klub znajduje się w fazie analizy i porządkowania spraw sportowych. Zarząd przygotowuje się do budowy zespołu na kolejne rozgrywki, a jednym z kluczowych elementów będzie wybór nowego szkoleniowca. Na ten moment nie podano jeszcze nazwiska trenera, który poprowadzi drużynę w nadchodzącym sezonie.

Nowy trener ma zostać ogłoszony w późniejszym terminie.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

TEMATY sport
REKLAMANAJLAK
REKLAMAMRÓWKA

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~John9 6 3 dni temuocena: 44% 

    A ile baranie tej kasy dałeś. Jesteś bezsensowny człek.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~lkjhi 5 3 dni temuocena: 75% 

    a ty jestes dżon

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Qwe 4 3 dni temuocena: 67% 

    Jutro się okaże po meczu Łomży z polkowicami. Szkoda kasy na taką drużynę.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Jarzombek 3 3 dni temuocena: 67% 

    Ten przynajmniej miał klasę odejść za porozumieniem

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Ksiądz 2 3 dni temuocena: 57% 

    Kolejny się natrenował . Parodia sportu.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~uh8 1 3 dni temuocena: 100% 

    To nie sport, to biznes.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmrówka 3
REKLAMAbako
Artykuł załadowany: 1.1177 sekundy