REKLAMABiG Ostróda
REKLAMAPluszak
REKLAMABS Iława 2026
wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 czerwca 2026, 23:06 komentarzy 26

(Fot. nadesłane.)

Takie zachowanie zasługuje na surową karę – łącznie z konsekwencjami finansowymi za dokonane zniszczenia. Dziś w nocy pomost na "dzikiej" plaży w Iławie został nadpalony po tym, jak pseudokibice bezmyślnie odpalili tu race i petardy.

Straż pożarna, która wyjechała na ulicę Kajki przed godziną 23:30 w sobotę, otrzymała zgłoszenie o "żarzącym się" pomoście i odpalonych tam petardach i racach. Nagranie świadka z miejsca zdarzenia jest dowodem na to, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia. Z wykrzykiwanych przez sprawców incydentu słów wynika, że są pseudokibicami Jezioraka Iława.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdziło się, że doszło do nadpalenia części desek pomostu na popularnej plaży, z której bardzo chętnie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i goście. Trudno "na gorąco" oszacować straty, ale miejska infrastruktura z pewnością będzie wymagała naprawy. Tak bezmyślne zachowanie, które doprowadziło do zniszczenia publicznego mienia, zasługuje na pewno na napiętnowanie i surową karę. 

Poza strażakami na "dziką" plażę wezwano też policjantów. Do tematu strat i konsekwencji wobec pseudokibiców wrócimy. Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, że oddalili się przed dojazdem służb.

Red. Info Iława.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAMRÓWKA

26Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Adam 26 dzisiaj 02:29

    5 osób z Mazura Ełk i ten cały Jeziorak bije rekordy prędkości na trasie Iława-Gdańsk :)

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Paradoks 25 wczoraj 17:37ocena: 58% 

    W sumie to taki paradoks bo staszą nas imigrantami, sabotażystami czy putinem, a tak naprawde w Iławie największym zagrożeniem jest Polska młodzież bo nigdy nie wiadomo co im strzeli do głowy. Dziś przypalony pomost, jakieś petardy a za jakiś czas okaże się, że jakiś budynek spłonie i ktoś zginie. Bo ktoś podpali dla hecy a inny to nagra aby mieć więcej lajków.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~~ Zbychu 24 wczoraj 17:50ocena: 38% 

    do ~Rychu A Ty nim nie jesteś ? Bo z wypowiedzi to bardziej do ciebie to pasuje.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Rychu 23 wczoraj 17:40ocena: 59% 

    Jesteś idiotą?

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Link 22 wczoraj 12:25ocena: 54% 

    Uśmiechnijcie się brygada:-)))))

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~do 13:34 21 wczoraj 17:03ocena: 59% 

    bezradekcykorski chciał dorzynać watahy

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~do 13:34 20 wczoraj 17:03ocena: 59% 

    bezradekcykorski chciał dorzynać watahy

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~a niżej 19 wczoraj 14:34ocena: 53% 

    poniższy post to nic innego jak produkt chorej wyobraźni sprintera z napęczniałym pęcherzem i fałszywego oszczercy, obelżywego 35-tego.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~wataha się nawołuje 18 wczoraj 13:34ocena: 49% 

    Powtarzające się na tutejszych forach wezwania do "uśmiechania sìę brygady" to nic innego jak nawoływanie grasującego tutaj debilnego braunowego trolla, do swoich, naziolskich, smarkatych kumpli, miejscowych kiboli. Do tych, dla których kosztem ogromnego zadłużenia miasta, pan burmistrz buduje na stadionie trybunę, ażeby mieli gdzie dymić, palić i rzucać race, wulgarnie drąc swoje pyski na meczach swojego klubiku z ligi wiejskiej. Musi się przecież odwdzięczyć za to, że dzięki ich głosom oraz środowisku obecnych pisuarowych miłośników gazety anty-polskiej, niespodziewanie został ponownie burmistrzem. Choć wcześniej pluli na niego ile wlezie, również na tutejszych forach. W efekcie został również ich zakładnikiem. A tymczasem, zanim będzìe mogła dewastować nową trybunę, rozwydrzona kibolska hołota będzie poczynać sobie bezkarnie, niszcząc różne miejskie obiekty.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Obywatel 17 wczoraj 11:43ocena: 100% 

    Chciałem zauważyć fakt, że w całej Iławie jest problem z młodzieżą i ich upodobaniami do pirotechniki. Co chwila gdzieś słychać wybuchy, petardy i fajerwerki. Widać taka nowa moda zapanowała. Nikt nic z tym nie robi. Policja i władze miasta są bezradne.Obłudą jest to, że miasto szczyci się tym, że w nowy rok robi pokaz bezhukowymi fajerwerkami, w celu ochrony zwierząt. A na codzień pozwala i toleruje fakt, że używane są głośne petardy i fajerwerki - bo ktoś wyraża zgode na to aby w restauracjach, barach nad Jeziorakiem były możliwe pokazy sztucznych ogni przy okazji imprez urodzinywych czy weselnych.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~ihi 16 wczoraj 11:37ocena: 100% 

    Chcieli pokazać, że zasłużyli na trybunę. Oczywiście jak zawsze, niszcząc POLSKIE mienie.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Pol 15 wczoraj 10:25ocena: 18% 

    Wymienić deski i będzie ok

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Arek 14 wczoraj 10:18ocena: 93% 

    Zachowanie poniżej krytyki , niestety mamy teraz takie inteligentne społeczeństwo.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~yoda 13 wczoraj 10:14ocena: 94% 

    W dupe sobie mogli te race wstawić, widowisko by było lepsze. Puste łby.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~NieDlaMend 12 wczoraj 01:36ocena: 84% 

    Pseudokibice? Raczej debile pospolite. Stopek do dzieła!

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Kindzonkun 11 wczoraj 08:31ocena: 25% 

    Stópek w województwie pracuje.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~trybunę też spalą? 10 wczoraj 00:24ocena: 86% 

    Rozwydrzony, zapijaczony i zaćpany smarkaty motłoch. Popis hołoty, dla której buduje się trybunę za 22 mln zł.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~WŁADCA RZEK ELITA II 9 wczoraj 00:08ocena: 47% 

    Za rządu PiSu by tak nie bylo

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Nnm 8 wczoraj 22:47ocena: 100% 

    Szkoda zabrakło tekstu Donald Matole twój rząd obalą kibole

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~takaPrawda 7 wczoraj 08:11ocena: 42% 

    oczywiście,że by tak nie było...cała kasa poszłaby na fundusz sprawiedliwości nie było by na race i zadymy w ilawie I w Berlinie.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Iksu fan 6 wczoraj 23:30ocena: 54% 

    W okregowce sa pseudokibice.I czemu pala race na plazy a nie na stadionie?Iława stan umysłu ach.Ronda korki kwadraty.

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Nie rzucaj pereł przed wieprze 5 2 dni temu 23:25ocena: 53% 

    Pan Burmistrz chciał się przypodobać panom konfederatami, to i na stadion za grube miliony się wziął. Kibole raz dwa pokażą, gdzie mają pieniądze podatników. A mogliśmy mieć drogi bez dziur.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~o powyższym 4 wczoraj 18:25ocena: 82% 

    35-ty założył Konfederację Miłośników Placków Ziemniaczanych i Stowarzyszenie Miotaczy Kozimi Bobkami.

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~do wieprza wyżej 3 wczoraj 16:59ocena: 77% 

    a pamiętasz fałszywy oszczerco jak pomawiałeś Redakcję o ZAFASOWANIE rubelków?

    oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
  • ~Jam 2 wczoraj 08:38ocena: 93% 

    Fakt niegospodarnego gospodarowania finansami przy budowie stadionu. Nie ważne jest że coś jest współfinansowane z jakiegoś programu jak i tak zawsze musimy do tego dokładać. Czy ktoś pyta ile będzie skosztowała eksploatacja stadionu rocznie ? Gdyby najwyższy urzędnik wydawał swoje pieniądze a nie podatników to by inaczej je wydawał.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Rolnik szuka żony 1 2 dni temu 23:22ocena: 100% 

    Debile do kwadratu...

    odpowiedz oceń komentarz komentarz zgłoszony do moderacji
REKLAMAWOPR
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Artykuł załadowany: 0.2756 sekundy