(Fot. nadesłane.)
Takie zachowanie zasługuje na surową karę – łącznie z konsekwencjami finansowymi za dokonane zniszczenia. Dziś w nocy pomost na "dzikiej" plaży w Iławie został nadpalony po tym, jak pseudokibice bezmyślnie odpalili tu race i petardy.
Straż pożarna, która wyjechała na ulicę Kajki przed godziną 23:30 w sobotę, otrzymała zgłoszenie o "żarzącym się" pomoście i odpalonych tam petardach i racach. Nagranie świadka z miejsca zdarzenia jest dowodem na to, że rzeczywiście doszło do takiego zdarzenia. Z wykrzykiwanych przez sprawców incydentu słów wynika, że są pseudokibicami Jezioraka Iława.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia potwierdziło się, że doszło do nadpalenia części desek pomostu na popularnej plaży, z której bardzo chętnie korzystają zarówno mieszkańcy, jak i goście. Trudno "na gorąco" oszacować straty, ale miejska infrastruktura z pewnością będzie wymagała naprawy. Tak bezmyślne zachowanie, które doprowadziło do zniszczenia publicznego mienia, zasługuje na pewno na napiętnowanie i surową karę.
Poza strażakami na "dziką" plażę wezwano też policjantów. Do tematu strat i konsekwencji wobec pseudokibiców wrócimy. Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, że oddalili się przed dojazdem służb.
Red. Info Iława.







26Komentarze
Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
5 osób z Mazura Ełk i ten cały Jeziorak bije rekordy prędkości na trasie Iława-Gdańsk :)
W sumie to taki paradoks bo staszą nas imigrantami, sabotażystami czy putinem, a tak naprawde w Iławie największym zagrożeniem jest Polska młodzież bo nigdy nie wiadomo co im strzeli do głowy. Dziś przypalony pomost, jakieś petardy a za jakiś czas okaże się, że jakiś budynek spłonie i ktoś zginie. Bo ktoś podpali dla hecy a inny to nagra aby mieć więcej lajków.
do ~Rychu A Ty nim nie jesteś ? Bo z wypowiedzi to bardziej do ciebie to pasuje.
Jesteś idiotą?
Uśmiechnijcie się brygada:-)))))
bezradekcykorski chciał dorzynać watahy
bezradekcykorski chciał dorzynać watahy
poniższy post to nic innego jak produkt chorej wyobraźni sprintera z napęczniałym pęcherzem i fałszywego oszczercy, obelżywego 35-tego.
Powtarzające się na tutejszych forach wezwania do "uśmiechania sìę brygady" to nic innego jak nawoływanie grasującego tutaj debilnego braunowego trolla, do swoich, naziolskich, smarkatych kumpli, miejscowych kiboli. Do tych, dla których kosztem ogromnego zadłużenia miasta, pan burmistrz buduje na stadionie trybunę, ażeby mieli gdzie dymić, palić i rzucać race, wulgarnie drąc swoje pyski na meczach swojego klubiku z ligi wiejskiej. Musi się przecież odwdzięczyć za to, że dzięki ich głosom oraz środowisku obecnych pisuarowych miłośników gazety anty-polskiej, niespodziewanie został ponownie burmistrzem. Choć wcześniej pluli na niego ile wlezie, również na tutejszych forach. W efekcie został również ich zakładnikiem. A tymczasem, zanim będzìe mogła dewastować nową trybunę, rozwydrzona kibolska hołota będzie poczynać sobie bezkarnie, niszcząc różne miejskie obiekty.
Chciałem zauważyć fakt, że w całej Iławie jest problem z młodzieżą i ich upodobaniami do pirotechniki. Co chwila gdzieś słychać wybuchy, petardy i fajerwerki. Widać taka nowa moda zapanowała. Nikt nic z tym nie robi. Policja i władze miasta są bezradne.Obłudą jest to, że miasto szczyci się tym, że w nowy rok robi pokaz bezhukowymi fajerwerkami, w celu ochrony zwierząt. A na codzień pozwala i toleruje fakt, że używane są głośne petardy i fajerwerki - bo ktoś wyraża zgode na to aby w restauracjach, barach nad Jeziorakiem były możliwe pokazy sztucznych ogni przy okazji imprez urodzinywych czy weselnych.
Chcieli pokazać, że zasłużyli na trybunę. Oczywiście jak zawsze, niszcząc POLSKIE mienie.
Wymienić deski i będzie ok
Zachowanie poniżej krytyki , niestety mamy teraz takie inteligentne społeczeństwo.
W dupe sobie mogli te race wstawić, widowisko by było lepsze. Puste łby.
Pseudokibice? Raczej debile pospolite. Stopek do dzieła!
Stópek w województwie pracuje.
Rozwydrzony, zapijaczony i zaćpany smarkaty motłoch. Popis hołoty, dla której buduje się trybunę za 22 mln zł.
Za rządu PiSu by tak nie bylo
Szkoda zabrakło tekstu Donald Matole twój rząd obalą kibole
oczywiście,że by tak nie było...cała kasa poszłaby na fundusz sprawiedliwości nie było by na race i zadymy w ilawie I w Berlinie.
W okregowce sa pseudokibice.I czemu pala race na plazy a nie na stadionie?Iława stan umysłu ach.Ronda korki kwadraty.
Pan Burmistrz chciał się przypodobać panom konfederatami, to i na stadion za grube miliony się wziął. Kibole raz dwa pokażą, gdzie mają pieniądze podatników. A mogliśmy mieć drogi bez dziur.
35-ty założył Konfederację Miłośników Placków Ziemniaczanych i Stowarzyszenie Miotaczy Kozimi Bobkami.
a pamiętasz fałszywy oszczerco jak pomawiałeś Redakcję o ZAFASOWANIE rubelków?
Fakt niegospodarnego gospodarowania finansami przy budowie stadionu. Nie ważne jest że coś jest współfinansowane z jakiegoś programu jak i tak zawsze musimy do tego dokładać. Czy ktoś pyta ile będzie skosztowała eksploatacja stadionu rocznie ? Gdyby najwyższy urzędnik wydawał swoje pieniądze a nie podatników to by inaczej je wydawał.
Debile do kwadratu...