(Fot. KPP NML.)
Wyeliminowaniem z rynku prawie kilograma narkotyków zakończyła się interwencja nowomiejskich kryminalnych w mieszkaniu 32-letniego mieszkańca miasta.
Miał amfetaminę, mefedron i marihuanę.
- Mężczyzna został zatrzymany w piątek (19.06.26r.) po tym, jak policyjny nalot na jego mieszkanie ujawnił tam znaczną ilość narkotyków.
f
- W trakcie wykonywania swoich czynności policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania 32-latka ponad 840 gramów narkotyków – środki psychotropowe w postaci amfetaminy i mefedronu oraz substancje odurzające w postaci ziela konopi innych niż włókniste
- informuje Komenda Powiatowa Policji w Nowym Mieście Lubawskim.
Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu mieszkaniec Nowego Miasta Lubawskiego został tymczasowo aresztowany na okres najbliższych 3 miesięcy. Za to przestępstwo może mu grozić kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.
KPP NML/red. Info Iława.








0Komentarze
Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.