Zrzut ekranu z dzisiejszego postu GKS-u Wikielec (Facebook GKS Wikielec)
Zdaje się, że Gminny Klub Sportowy z Wikielca już znalazł nowego trenera dla drużyny seniorów, którzy po spadku grać będą teraz w IV lidze. Choć nikt z klubu teraz (mamy 17:05) tego nie potwierdzi, to niemal pewne jest, że szkoleniowcem Gieksy zostanie Dominik Bednarczyk.
Na godzinę 18.00 GKS Wikielec w swoich social mediach zapowiedział zaprezentowanie nowej osoby w klubie. Zrobił to według ostatnich trendów internetowych, czyli opublikował nagranie, na którym „ktoś” wchodzi do budynku klubowego. W treści posta jest tylko godzina i ... koszula. To znak, że Gieksa poda zaraz nazwisko nowego trenera.
Za dużo na te mecze chodzimy i jeździmy, żeby nie rozpoznać na nagraniu Dominika Bednarczyka. Bardzo wysoki szkoleniowiec (a w przeszłości piłkarz) o charakterystycznej posturze – jak nic, to jest ten trener! I to niejako potwierdza nasze wcześniejsze, nieoficjalne informacje, że to właśnie urodzony w Staszowie (woj. świętokrzyskie) trener stanie teraz za sterami zespołu, który po spadku z III ligi grać będzie od nowego sezonu w IV lidze.
I jeszcze jedna rzecz – po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła: Dominik Bednarczyk, wyskoczyło nam m.in. takie coś:

Po wejściu w artykuł (jeszcze) nic nie ma. Ale będzie. Jak nic – Gieksa ma nowego trenera. Wkrótce oficjalne potwierdzenie ze strony klubu, który na razie oficjalnie jeszcze nic nie potwierdza.
» Dominik Bednarczyk karierę piłkarską zakończył w 2016 roku (Jutrzenka Warta). Już rok później prowadził Avię Świdnik, a następnie był trenerem RKS-u Radomsko, Lechii Tomaszów Maz. (grała w tej samej III lidze, co GKS Wikielec), Sokoła Ostróda, Broni Radom, a jego ostatnim miejscem pracy w charakterze szkoleniowca była Mławianka Mława. Na tej liście sporo jest ekip, które – podobnie jak Lechia – rywalizowały z drużyną z Gminy Iława w jednej lidze. A obecność Sokoła świadczy, że Pojezierze Iławskie Dominik Bednarczyk już trochę poznał.
AKTUALIZACJA
Zgodnie z naszymi przewidywaniami, GKS Wikielec właśnie przedstawił nowego trenera.
Nowym trenerem GKS Wikielec został Dominik Bednarczyk. 48-letni szkoleniowiec podpisał umowę, która zwiąże go z klubem do końca czerwca 2027 roku.
Trenerze, witamy w GKS i życzymy samych sukcesów!
Sport
zico
kontakt@infoilawa.pl







3Komentarze
Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
A kogo interesuje klub z Wielkiego miasta , który w okręgówce dostaje po 0-6
A kogo interesuje ten wiejski klub?
kilka osób które znalazły sobie dojną krowę