Tragedia w iławskim szpitalu: rodzice stracili dziecko. Lekarzowi może grozić 5 lat więzienia [AKTUALIZACJA]
16 lutego 2017
Komentarzy 8
Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci dziecka w łonie matki, do jakiej doszło na oddziale ginekologiczno-położniczym iławskiego szpitala. Rodzice, małżeństwo z gminy Lubawa, których dotknęła ta tragedia, nie mają wątpliwości, że zawinił lekarz, który nie przeprowadził cesarskiego cięcia pomimo takiego wskazania od ginekologa, który skierował ciężarną
KOMENTARZE
~ Lolek
A gdzie jest Starosta? Poprzyjeżdżali mundurowi z innych miast a z powiatu nikogo. Wstyd. Wstyd dla do: Historyczne zakończenie roku szkolnego w iławskim „Mechaniku”
~ Nowy
Naprawdę czy wszystko musi być w jeden wykend? Susz, Kisielice Biskupiec, przecież az takie wakacje do: Wyjątkowe święto miasta i wielki jubileusz. Dziś główna odsłona DNI KISIELIC 2026 [PROGRAM]
~ Iławiak
Współczuję chłopakom grać w takich warunkach. do: W sobotę mecz o wszystko! Rozwój Iława powalczy o historyczny awans. Potrzebny jest doping kibiców
~ Do radnej Wacławskiej
Z dużym zdziwieniem przeczytałam ten komentarz. Mówi Pani o szacunku, merytorycznej dyskusji i do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]