Pijaństwo i leżakowanie na drodze. Jeden z "bohaterów" został nawet "napadnięty"!
25 listopada 2016
Komentarzy 1
Długo trzeba wyliczać, by wymienić wszystkie wczorajsze przewinienia dwóch mieszkańców gminy Iława. Mężczyźni, będąc w stanie upojenia alkoholowego, ryzykowali życiem, bez żadnych elementów odblaskowych leżąc na drodze w okolicy Ząbrowa. Dodatkowo delikwenci zachowywali się bardzo wulgarnie. Gdy interwencja mundurowych dobiegła końca, jeden z mężczyzn zadzwonił jeszcze na komendę, by zgłosić napad, którego nie było.
KOMENTARZE
~ w pilnej sprawie poniżej
skoro sprawa jest pilna to poproś opiekuna, żeby pomógł ci ustalić, o którego franusia i o którą do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Dzika
A dziś byłem na dzikiej plaży duzo ludzi w wodzie ,przyszła taką jedną z psem i go moczy w wodzie do: Kontrole w rejonie przejść dla pieszych. Iławska policja ujawnia skalę wykroczeń
~ franuś wymaga pilnej pomocy,
Powyższy i poniższy zakręcony idiota wpadł w podwójny korkociąg bełkotu. Rodzino, trzeba go jak do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ do dzisiaj 17:46
orędowniku śmisznych panów, codziennie ??? ci robią lewatywę ??? do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]