Pasażer pijanego kierowcy spadł pod koła przyczepy. Doznał poważnych obrażeń
25 lipca 2016
Poważnymi obrażeniami głowy skończyła się dla pasażera przyczepy ciągnika rolniczego jazda z kierującym "na podwójnym gazie". Mężczyzna został przetransportowany do szpitala w Elblągu, a 31-latek, który kierował ciągnikiem, mając 2,8 promila, trafił do policyjnej celi. Tak wyglądała jedna ze 173 interwencji podjętych przez policjantów z terenu powiatu iławskiego w trakcie minionego weekendu.
KOMENTARZE
~ Observer
Czy nie ma jednego mądrego w tym mieście? Co roku ten sam problem. Czy włączą wodę bo to koniec do: Brak ciepłej wody w Iławie. Znamy termin tegorocznego przestoju
~ Do ~Jola
Nie rozśmieszaj. Dobrym dyrektorem? Żart roku. do: Kto pokieruje Iławskim Centrum Kultury? Znamy liczbę chętnych na fotel dyrektora
~ Teresa Korol
Chłopskie lub dziecięce, rozrobione na rzadko. Miód ludzki w paczce. do: Iławianka, która przyniosła na komendę feralną paczkę, przesłuchana. Prokuratura wszczyna śledztwo
~ Jola
Pani Lidia Miłosz byla bardzo dobrym dyrektorem. Są sprawy ważne i ważniejsze i tę drugą opcję do: Kto pokieruje Iławskim Centrum Kultury? Znamy liczbę chętnych na fotel dyrektora