Zgubiłeś telefon? Dwa egzemplarze uczciwi znalazcy przekazali na komendę
14 lipca 2016
Komentarzy 1
"Znalezione nie kradzione"? Nic podobnego. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale za przywłaszczenie sobie cudzej rzeczy, nawet takiej, która po prostu leży na ulicy, grożą konsekwencje karne. Nie muszą się tym jednak przejmować osoby, które po znalezieniu w Iławie telefonów komórkowych zachowały się tak, jak trzeba, czyli odniosły zguby na komendę Policji. Mundurowi
KOMENTARZE
~ obserwator
Panie Kopaczewski co z Panem nie tak!?Nie nadaje się pan na burmistrza i tyle w temacie.Zabrakło do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ Pan
Won Miałki kopaczewski won do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ T54
Im szybciej to nieszczęście zostanie odwołane, tym lepiej. do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ Iławianin
K.... k..... łba nie urwie :/ Krytykować pierwsi, ale wziąć odpowiedzialność to już nie bardzo, do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]