~ Iławiak
Będzie komisarz to chyba żadne ryzyko, gorzej nie będzie. do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
Referendum! To będzie najlepsza wiadomość burmistrzu. do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ do historyka iławskiego wyże
"należałby się zorientować" to się zorientuj jak jesteś niezorientowany::***3 lata do następnych do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ do "ażebyśmy"
"AŻEBYŚMY",,, jacy ...MYŚMY ??? mów za siebie historyku ortograficzny a NIE ZA NAS !!! do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
KOMENTARZE
~ Iławiak
Będzie komisarz to chyba żadne ryzyko, gorzej nie będzie. do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ Iławiak
Referendum! To będzie najlepsza wiadomość burmistrzu. do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ do historyka iławskiego wyże
"należałby się zorientować" to się zorientuj jak jesteś niezorientowany::***3 lata do następnych do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]
~ do "ażebyśmy"
"AŻEBYŚMY",,, jacy ...MYŚMY ??? mów za siebie historyku ortograficzny a NIE ZA NAS !!! do: Będzie referendum? Radni drugi rok z rzędu nie udzielili burmistrzowi Iławy wotum zaufania [KOMENTARZE]