Pijany kierowca uszkodził samochód... policjanta
2 marca 2016
Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Iławie, będąc na urlopie, zatrzymał mężczyznę, który kierował swoim peugeotem, mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 66-latek, cofając, nie zachował szczególnej ostrożności i uszkodził należący do funkcjonariusza samochód, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.
KOMENTARZE
~ Dzika
A dziś byłem na dzikiej plaży duzo ludzi w wodzie ,przyszła taką jedną z psem i go moczy w wodzie do: Kontrole w rejonie przejść dla pieszych. Iławska policja ujawnia skalę wykroczeń
~ franuś wymaga pilnej pomocy,
Powyższy i poniższy zakręcony idiota wpadł w podwójny korkociąg bełkotu. Rodzino, trzeba go jak do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ do dzisiaj 17:46
orędowniku śmisznych panów, codziennie ??? ci robią lewatywę ??? do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ płemieł
przesłuchać wszystkich, którzy palili znicze pod wolnym sądem. 35-tego i ormowca też. Następnie do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]