Mieszkaniec Ostródy przyjechał do Iławy "załatwić swoje sprawy". Skończy się w sądzie
29 stycznia 2016
Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Ostródy, który, mając ponad promil alkoholu w organizmie, zatankował na jednej ze stacji paliw w gminie Iława i odjechał, nie regulując należności. W trakcie interwencji okazało się także, że mężczyzna poruszał się autem, które miało kradzione tablice rejestracyjne.
KOMENTARZE
~ Tadeusz
Dwie drużyny w okręgówce??? Bogato w biednym iławskim układzie sportowo-biznesowym!!!Ale trzymam do: W sobotę mecz o wszystko! Rozwój Iława powalczy o historyczny awans. Potrzebny jest doping kibiców
~ w pilnej sprawie poniżej
skoro sprawa jest pilna to poproś opiekuna, żeby pomógł ci ustalić, o którego franusia i o którą do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Dzika
A dziś byłem na dzikiej plaży duzo ludzi w wodzie ,przyszła taką jedną z psem i go moczy w wodzie do: Kontrole w rejonie przejść dla pieszych. Iławska policja ujawnia skalę wykroczeń
~ franuś wymaga pilnej pomocy,
Powyższy i poniższy zakręcony idiota wpadł w podwójny korkociąg bełkotu. Rodzino, trzeba go jak do: [AKTUALIZACJA] Alarm w iławskim sądzie! Ewakuowano budynek, na miejscu działa straż i policja [ZDJĘCIA, WIDEO]