"Maluch" ugrzązł w rowie. Jego kierowca miał ponad 3 promile
16 października 2015
Funkcjonariusze iławskiej komendy podjęli interwencję wobec kompletnie pijanego 58-letniego mieszkańca gminy Ostróda, który na terenie naszego powiatu, jadąc zatankować swojego "malucha", wpadł do rowu i nie mógł się z niego wydostać. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Stracił je w podobnych okolicznościach, prowadząc auto pod wpływem alkoholu.
KOMENTARZE
~ Kibic
Rozwój przynajmniej gra piękny młodzieńczy futbol jest obowiązek pisać o drużynie z okregowki do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Halo halo
A to jakiś obowiązek pisać o drużynie z A klasy? do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Rozwój
Panie dziennikarzu jeżeli się piszę artykuł to trzeba się trochę zainteresować i zapytać do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ też były uczeń
dobrze,że odeszła działała nam na nerwy!!! do: Historyczne zakończenie roku szkolnego w iławskim „Mechaniku”