Po pijanemu prowadził fiata. Gdy auto się zepsuło, próbował je holować ciągnikiem
7 października 2015
Gdy kierowany przez 52-letniego mieszkańca gminy Iława fiat odmówił posłuszeństwa, mężczyzna próbował sholować popsute auto na swoje podwórko, używając do tego celu ciągnika. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że, wykonując te czynności, mężczyzna miał w organizmie 2,3 promila alkoholu.
KOMENTARZE
~ Podatnik
Bo to jest prywatna szkółka Panów Tomaszów. Ja jako osoba płacąca podatki w Iławie nie chcę, do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Kibic
Rozwój przynajmniej gra piękny młodzieńczy futbol jest obowiązek pisać o drużynie z okregowki do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Halo halo
A to jakiś obowiązek pisać o drużynie z A klasy? do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Rozwój
Panie dziennikarzu jeżeli się piszę artykuł to trzeba się trochę zainteresować i zapytać do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]