Prowadził ciężarówkę, mając 3,4 promila! Gdy go zatrzymano, niemal wypadł z pojazdu
5 lipca 2015
Komentarzy 1
Po raz kolejny sygnał od świadka pozwolił na uniknięcie potencjalnej tragedii na drodze. Dzięki krótkiej informacji od funkcjonariusza Straży Rybackiej na drodze Chełmżyca-Piotrkowo policjanci zatrzymali 30-latka, który, kierując ciężarówką, miał 3,4 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźnie grożą dwa lata pozbawienia wolności, a na mocy nowych przepisów prawa o ruchu drogowym także grzywna w wysokości co najmniej 5 tysięcy złotych.
KOMENTARZE
~ Nina
W constract też się płaci i to nie małe pieniądze.200 zł. Ciekawe jak ktośa talent a nie ma kasy do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ ale afera
W powiecie jest kilka szkół średnich podlegających powiatowi. Nie tylko mechanik. A samej Iławie do: Historyczne zakończenie roku szkolnego w iławskim „Mechaniku”
~ obserwator
Na czele elit wójt grabarz Szkoły w Ostrowitem i poseł skompromitowany etatowy bywalec wiejskich do: Miód, regionalne pyszności i koncertowe emocje. Sprawdź, co dzisiaj dzieje się w amfiteatrze w Biskupcu! ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA
~ obserwator
Na czele elit wójt grabarz Szkoły w Ostrowitem i poseł skompromitowany etatowy bywalec wiejskich do: Miód, regionalne pyszności i koncertowe emocje. Sprawdź, co dzisiaj dzieje się w amfiteatrze w Biskupcu! ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA