Wjechał do rowu "na podwójnym gazie". Grożą mu 2 lata więzienia i 5 tysięcy złotych grzywny
18 czerwca 2015
Dzisiaj, tj. w czwartek, 18 czerwca, iławscy policjanci przedstawili zarzuty 43-letniemu mężczyźnie, który prowadząc samochód w stanie upojenia alkoholowego, wylądował w przydrożnym rowie. Zgodnie z nowelizacją przepisów prawa o ruchu drogowym, które są teraz surowsze dla kierowców prowadzących "na podwójnym gazie", 43-latek będzie musiał zapłacić co najmniej 5 tysięcy złotych kary.
KOMENTARZE
~ Biznes is biznes
Zobaczcie co się stało w Ostródzie z piłką młodzieżową.... połączyły się dwie akademie, do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Dobrze, że niektórzy tak chętnie zabierają głos, ale warto spojrzeć na fakty. Skoro pojawiają do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Ilawianin Europejczyk
Jak zawsze wjna polski Polska ludzie to że te dzbany u góry się kłócą to nie znaczy że my też do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Warto pamiętać, że chłopcy z Rozwoju grają przede wszystkim z pasji i dla własnego rozwoju. Nie do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]