Rowerzysta poruszał się trasą Iława-Rudzienice, mając 3,2 promila
16 maja 2015
Sygnał od świadka pozwolił na zatrzymanie 29-rowerzysty, który poruszał się drogą Iława-Rudzienice, mając 3,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna "jechał wężykiem", wzbudzając tym podejrzenia innego uczestnika ruchu. Jak się okazało, nie było to pierwsze drogowe wykroczenie mężczyzny, któremu sąd już wcześniej zakazał prowadzenia pojazdów mechanicznych i rowerów.
KOMENTARZE
~ Biznes is biznes
Zobaczcie co się stało w Ostródzie z piłką młodzieżową.... połączyły się dwie akademie, do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Dobrze, że niektórzy tak chętnie zabierają głos, ale warto spojrzeć na fakty. Skoro pojawiają do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Ilawianin Europejczyk
Jak zawsze wjna polski Polska ludzie to że te dzbany u góry się kłócą to nie znaczy że my też do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Warto pamiętać, że chłopcy z Rozwoju grają przede wszystkim z pasji i dla własnego rozwoju. Nie do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]