Palacz w spółdzielni pracował, mając 2,6 promila
15 kwietnia 2015
Wczoraj, tj, w poniedziałek, 13 kwietnia, policjanci interweniowali w jednej ze spółdzielni mieszkaniowych na terenie powiatu iławskiego. Okazało się, że pracownik kotłowni wykonywał czynności zawodowe, będąc pod znacznym wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie 2,6 promila.
KOMENTARZE
~ Biznes is biznes
Zobaczcie co się stało w Ostródzie z piłką młodzieżową.... połączyły się dwie akademie, do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Dobrze, że niektórzy tak chętnie zabierają głos, ale warto spojrzeć na fakty. Skoro pojawiają do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Ilawianin Europejczyk
Jak zawsze wjna polski Polska ludzie to że te dzbany u góry się kłócą to nie znaczy że my też do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]
~ Hi
Warto pamiętać, że chłopcy z Rozwoju grają przede wszystkim z pasji i dla własnego rozwoju. Nie do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]