"Topi się moja koleżanka! Nastolatka postawiła na nogi wszystkie służby ratunkowe
17 lutego 2015
Komentarzy 1
W poniedziałek, 16 lutego, zgłoszenie o topiącym się dziecku, pod którym załamał się lód na oczku wodnym przy ulicy Ostródzkiej w Iławie, postawiło na nogi wszystkie służby ratownicze. Jak się później okazało, zgłoszenie było fałszywe. Do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Iławie z nieprawdziwą, alarmującą informacją zadzwoniła
KOMENTARZE
~ Komisarz
Akademia wojskowa? Raczej Akademia Pana Kleksa. Wszyscy się zachwycają, a przecież to żenada do: Historyczne zakończenie roku szkolnego w iławskim „Mechaniku”
~ M...
Gdzie jest ten Biskupiec? Czy to ten co miał w nazwie Pomorski, czy jakiś inny. do: Miód, regionalne pyszności i koncertowe emocje. Sprawdź, co dzisiaj dzieje się w amfiteatrze w Biskupcu! ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA
~ Wywiadowca
Ta mundurówka to pożal się Boże. Jakie kształcenie? Jakie skoki spadochronowe mieliście? - tak o do: Historyczne zakończenie roku szkolnego w iławskim „Mechaniku”
~ Iławianin
za połączeniem Akademii w Ostródzie stał Burmistrz Dąbrowski, który ma możliwości i środki, aby do: Derbów Iławy w okręgówce, póki co, nie będzie. Znamy wynik meczu Rozwój - Huragan [ZDJĘCIA, WIDEO]