Z promilami w szkolnej ławie. 17-latek przyszedł na zajęcia "po spożyciu"
22 grudnia 2014
Iławscy policjanci interweniowali w jednej z lokalnych szkół po tym, jak pedagog poinformowała ich o pijanym uczniu. Jak się okazało, 17-latek przyszedł na zajęcia, mając blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz funkcjonariusze ustalają, skąd nieletni miał alkohol. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich.
KOMENTARZE
~ jo
Trzeźwy? do: Tragedia nad jeziorem między Suszem a Prabutami. 24-latek zmarł mimo dramatycznej walki o jego życie
~ Natka
Pozdrowień nie potrzebuję. Tor już jest zdemontowany. Dzieci nie zdążyły się nim nacieszyć do: Nowa wakacyjna atrakcja już na „dzikiej” plaży w Iławie. Są pierwsze problemy – wskazują mieszkańcy
~ Mateusz
Może by się jedna mamusia z drugim tatusiem zainteresowali co robi synuś na miejskiej plaży po do: Nowa wakacyjna atrakcja już na „dzikiej” plaży w Iławie. Są pierwsze problemy – wskazują mieszkańcy
~ Do Natka
Akurat mamą nie jestem, ale serdecznie pozdrawiam do: Nowa wakacyjna atrakcja już na „dzikiej” plaży w Iławie. Są pierwsze problemy – wskazują mieszkańcy