REKLAMAprofi
REKLAMAPellet

Na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ31 lipca 2014, 12:36 komentarzy 3

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

Wczoraj (w poniedziałek, 28 lipca) w Szałkowie koło Iławy doszło do rodzinnej tragedii. O 6 rano, zaraz po zdarzeniu, iławska komenda Policji otrzymała zgłoszenie o tym, że syn zabił ojca, zadając mu rany nożem. Pomoc wezwała matka mężczyzny, która również była ranna.

31-letni Łukasz D. kilkakrotnie ugodził swojego ojca nożem i ranił matkę. Na miejsce tragedii natychmiast po zdarzeniu udałi się policjanci oraz pogotowie ratunkowe. U mężczyzny lekarz stwierdził zgon, natomiast kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do iławskiego szpitala.

Jak poinformował nas Tomasz Więcek, rzecznik szpitala, kobieta jest przytomna, a jej stan jest stabilny i nie zagraża życiu.  

Sprawca został ujęty w ciągu godziny od zdarzenia. Podczas zatrzymania zachowywał się spokojnie. 

- Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej komendy. - Dzisiaj zostanie przesłuchany. 

Starsze małżeństwo przeprowadziło się do Szałkowa na emeryturę. Oboje byli lubiani i szanowani w swoim najbliższym otoczeniu. Jednak zachowanie ich syna miało już od dawna budzić zastrzeżenia wśród sąsiadów. Rodzice mieli starać się o odosobnienie syna w ośrodku dla umysłowo chorych, co mogło być przyczyną awantury i tragedii. Jak mówią mieszkańcy wsi, Łukasz D. to typ "z piekła rodem". W miniony piątek, 25 lipca, mężczyzna miał być agresywny wobec wypoczywającego nad jeziorem turysty.

W sprawie trwa śledztwo. Wyjaśni ono m.in., czy mężczyzna jest w pełni władz umysłowych. Policja ma również sprawdzić szczegóły dotyczące piątkowego zgłoszenia o pobiciu turysty i ustalić, czy były przesłanki, by już wtedy zatrzymać mężczyznę jako osobę stwarzającą zagrożenie.

TEMATY
REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~peja69 3 ponad rok temu

  moj stary wyglada jak liroy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wkkw 2 ponad rok temu

  byl nienormalny ten gosc, juz dawno powini go zamkac!!!!!!!!! a tak tylko TRAGEDIA.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Alex 1 ponad rok temu

  Przykra sprawa. Współczucia dla rodziny

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAd&b
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5028 sekundy