REKLAMAincome2
REKLAMAin meble

Sport

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 sierpnia 2014, 00:28

Info Iława - redakcja

ostatnie aktualności ‹

Drużyna iławskich policjantów uczestniczy w XVII w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta ZZM i Prezesa PKP Cargo S.A. rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Iławie.  W rozgrywkach bierze udział 20 drużyn piłkarskich z całej Polski oraz przedstawiciele kolei z Czech.

Dziś na terenie Stadionu Miejskiego w Iławie przy akompaniamencie Młodzieżowej Orkiestry Dętej, chorążowie wyprowadzili na główną płytę boiska uczestników XVII  Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta ZZM i Prezesa PKP Cargo S.A. W mistrzostwach bierze udział w sumie  20 drużyn z całej Polski oraz przedstawiciele kolei z Czech. Do udziału w turnieju w tym roku zostali zaproszeni także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Mecze rozpoczęły się  w grupach systemem „każdy z każdym” 2 x 20 minut z 5 - minutową przerwą.  Finał 2 x 30 min. z 10 - minutową przerwą. Po pierwszym meczu eliminacyjnym  funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Iławie wygrali z drużyną  PKP Cargo CT Północny z wynikiem 3:0.  Czekamy na kolejne spotkania. 

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASprzątanie
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3606 sekundy