REKLAMALegia
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2019, 10:18

(Fot. materiały prasowe.)

Znani z radiowych anten i nie tylko. Zespół Poparzeni Kawą Trzy zagra klubowy koncert w Iławie.

Poparzeni Kawą Trzy to zespół założony w 2005 roku głównie przez dziennikarzy Radia Zet i RMF FM. Tworzą go Wojciech Jagielski, Jacek Kret, Roman Osica, Krzysztof Zasada, Krzysztof Tomaszewski, Marian Hilla, Mariusz Gierszewski i Rafał Bryndal (ten ostatni to autor tekstów). Grupa ma na swoim koncie wiele przebojów, jak choćby „Kawałek do tańca”, „Okrutna, zła i podła”, czy „Byłaś dla mnie wszystkim”. Grają ska, rock, swing. W Iławie wystąpią w sobotę, 23 marca. Zaprasza klub muzyczny IOWA Music Bar.

KONKURS! DWIE PODWÓJNE WEJŚCIÓWKI DLA CZYTELNIKÓW PORTALU INFO IŁAWA*

Przygotowaliśmy dla Czytelników portalu www.infoilawa.pl niespodziankę. Wśród zainteresowanych udziałem w zabawie osób rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na koncert. By wziąć udział w tym losowaniu, należy:

udostępnić konkursowy post na profilu portalu infoilawa.pl na Facebooku oraz w komentarzu pod nim wpisać lub oznaczyć osobę, którą uczestnik zabawy chciałby zaprosić na koncert.

Wyniki podamy na portalu w piątek, 15 marca. Zachęcamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA Z PIĄTKU, 15 MARCA: WYNIKI ZABAWY

Dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy za udział w konkursie. Miło nam ogłosić, iż podwójne zaproszenia na koncert Poparzonych Kawą Trzy w Iławie zdobyły następujące osoby:

Marlena Browarska 
i Marta Brzuska.

Bilety będą do odebrania bezpośrednio przed wydarzeniem w klubie. Prosimy mieć ze sobą dowód tożsamości do ewentualnego okazania. Gratulujemy i życzymy udanej zabawy!

*Ważne zastrzeżenie dotyczące wygranych biletów: nie ma możliwości przekazania ich innym osobom. Wejściówki może odebrać w dniu koncertu, bezpośrednio przed imprezą, tylko osoba, które je wygrała (z dowodem tożsamości do wglądu).

*NOTKA RODO. Zabawa, organizowana przez wydawcę portalu www.infoilawa.pl, skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Udział w niej jest jednoznaczny z udzieleniem organizatorowi zgody na opublikowanie imienia i nazwiska zwycięzcy na portalu, w aktualizacji tego artykułu (tylko w przypadku wygranej, w celu poinformowania o takim fakcie). Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest wydawca portalu www.infoilawa.pl. Przetwarzanie tych danych odbywa się wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia i rozstrzygnięcia zabawy.


POPARZENI KAWĄ TRZY W IŁAWIE
Sobota, 23 marca, początek o godzinie 21:00.
Klub IOWA Music Bar, Iława, ul. Broniewskiego 3.
Bilety: 59/69 zł (do nabycia w klubie oraz sklepach Rondo i Rampa monopolowa; zamówienia mailowe: iowamusicbar@gmail.com).


ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAPellet
REKLAMAMichał pop up

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9288 sekundy