REKLAMAFit
REKLAMASadek

(Fot. Oxygen Ostróda.)

Tlenoterapia hiperbaryczna jest bezpieczną metodą zwiększającą jakość życia, wspierającą wrodzone możliwości regeneracji organizmu oraz wspomagającą leczenie wielu schorzeń. Z jej dobrodziejstw skorzystać można w gabinecie tlenoterapii hiperbarycznej w Ostródzie.

Metoda ta polega na oddychaniu powietrzem wzbogaconym o tlen w warunkach podwyższonego ciśnienia w komorze hiperbarycznej, która zapewnia liczne korzyści: wzmacnia siły organizmu, wspomaga procesy myślowe, polepsza samopoczucie oraz poprawia kondycję skóry. Tlenoterapia znajduje swoje zastosowanie we wspomaganiu leczenia licznych chorób, w tym migreny, reumatyzmu, boreliozy, cukrzycy, stopy cukrzycowej i łuszczycy oraz skraca czas rekonwalescencji po urazach. Komora hiperbaryczna wspomaga leczenie podczas terapii dermatologicznej, kardiologicznej, czy neurologicznej. Zastosowania są naprawdę liczne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.oxygen-ostroda.pl, gdzie można zapoznać się ze szczegółami.

W naszym regionie tlenoterapia hiperbaryczna dostępna jest w gabinecie Oxygen Ostróda. Jako jeden z nielicznych gabinetów w Polsce, a jedyny w naszym regionie z dumą przedstawia komorę hiperbaryczną - certyfikowane urządzenie medyczne  austriackiego producenta renomowanej firmy AHA Hyperbarics, które jest znane i cenione na całym świecie.

Urządzenie zostało wyprodukowane zgodnie z wymogami dyrektywy europejskiej dla wyrobów medycznych MDD 93/42/EEC. Wykwalifikowany personel zagwarantuje unikalną terapię tlenową na najwyższym poziomie komfortu i bezpieczeństwa.


Oxygen Ostróda - umów swoją konsultację!

Ul.Grunwaldzka 17A/5, 14-100 Ostróda.
Poniedziałek - piątek: 08.00 - 18.00.
Sobota: 10.00 - 15.00.
Tel. 530 653 554.
E-mail: oxygen.ostroda@gmail.com.


Artykuł sponsorowany.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMARudzienice
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.2876 sekundy