REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 października 2020, 09:50 komentarzy 3

(Fot. Info Iława.)

Tak jak zapowiadaliśmy już na portalu www.infoilawa.pl, dzisiaj i jutro kierowcy w Iławie szczególnie muszą uzbroić się w cierpliwość. Chcąc przejechać ulicą Kościuszki, biegnącą w ciągu drogi krajowej nr 16, trzeba najpierw odstać swoje w korku.

Nasilenie się utrudnień drogowych w środę i czwartek ma związek z prowadzonymi w tych dniach robotami drogowymi. Te są już na finiszu, a na czas wylewania nowej nawierzchni jezdni na ul. Kościuszki został wprowadzony ruch wahadłowy.

Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane z Brodnicy, wykonawca prowadzonej na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad inwestycji, apeluje o wyrozumiałość i o to, aby - w miarę możliwości - omijać ulicę Kościuszki.

Na pobliskiej ulicy Grunwaldzkiej ustawiono znak kierujący ruch na objazd ulicą Królowej Jadwigi.


Pełen komunikat wykonawcy dotyczący aktualnych utrudnień drogowych w Iławie publikowaliśmy na infoilawa.pl, pod tym linkiem, wczoraj.


Iława. W mieście są dziś spore utrudnienia drogowe!
Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

REKLAMAwardrom2

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~2020 3 2 miesiące temu

  Oooo..a jak się teraz przyjemnie będzie tamtędy jeździć :) Super!! Utrudnienia są, no ale.. coś za coś, a poza tym co to za utrudnienia przez 2 dni..pikuś. Ale jaki fajny tam sprzęt pracuje..no no.. Duży plus że ten odcinek będzie zrobiony.Pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~cynick 2 2 miesiące temuocena: 57% 

  A ja myślałem, że to znów miejska krzyczaczka w akcji. Tymczasem to ponownie wina pisu - drogi remontują na złość mieszkańcom.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~nono 1 2 miesiące temuocena: 67% 

  ten pis już od poprzedniej kadencji skutecznie utrudnia życie obywatelom

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4382 sekundy