REKLAMAGaraże
REKLAMAspołem

(Fot. UM w Iławie.)

Jutro, tj. 8 stycznia, w naszym mieście testowane będą nowe syreny alarmowe wchodzące w skład Miejskiego Systemu Wykrywania i Alarmowania.

O tym, iż system ten się rozrasta, a Iława zyskuje trzy nowe syreny alarmowe, już informowaliśmy na portalu. Jak podaliśmy w listopadzie, dwie z trzech nowych syren zostały zamontowane na budynkach spółdzielni "Przyszłość" przy ul. Dąbrowskiego 48 oraz Zielonej 77, a trzecia na budynku KP PSP przy ul. Wyszyńskiego 10. Wszystkie są to syreny cyfrowe, umożliwiające m.in. nadawanie komunikatów głosowych. Po montażu pora na test.

- 8 stycznia 2021 roku od godziny 10:00 do godziny 15:00 w związku z rozbudową i modernizacją Miejskiego Systemu Wykrywania i Alarmowania, w którego skład wchodzą syreny alarmowe, w ramach technicznego sprawdzenia odbędzie się test nowych syren miejskich, których lokalizacja znajduje się na budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej "Przyszłość" usytuowanych przy ul. Dąbrowskiego 48 oraz Zielonej 77 - powiadomił w komunikacie na ten temat burmistrz Iławy i jednocześnie szef obrony cywilnej miasta Dawid Kopaczewski. Test odbędzie się poprzez głośne uruchomienie syren, a w jego ramach nadawane mogą być sygnały ciągłe, przerywane, bądź też komunikaty głosowe lub dźwiękowe.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMALady D

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAmatematyka
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8051 sekundy