REKLAMAWet
REKLAMAOlszta
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 września 2021, 15:34 komentarzy 2
Tak będą wyglądały karty gry

Tak będą wyglądały karty gry "Mistrz Wiedzy o Iławie". (Fot. materiały prasowe.)

Atrakcyjna nagroda w postaci roweru, okazały puchar i tytuł "Mistrza Wiedzy o Iławie" na rok, a także sława i uznanie czekają na zwycięzcę nadchodzącego turnieju o takiej samej nazwie. Podstawą będzie pierwsza taka gra - "planszówka" o naszym mieście, stworzona przez iławianina Marcina Fornahla w ramach projektu Iławskiego Centrum Kultury.

Jej oficjalna premiera odbędzie się właśnie podczas turnieju, zaplanowanego na niedzielę, 26 września. 


Tego dnia przyjdź do parku przy ślimaku na godzinę 12:00, a wcześniej zapisz się, wysyłając do organizatora wiadomość sms ze swoim imieniem i nazwiskiem, wiekiem oraz miejscem zamieszkania - te informacje są potrzebne, aby przydzielić uczestników do poszczególnych grup. Numer telefonu do zgłoszeń: 787 137 820. Udział jest bezpłatny.


- Będziemy grać przy 6 stolikach, 6 osób przy każdym - mówi o szczegółach turniejowego formatu Marcin Fornahl, twórca gry "Mistrz Wiedzy o Iławie", pierwszej profesjonalnie wydanej "planszówki" o naszym mieście. - Zapraszamy uczestników w różnym wieku, z Iławy, ale i spoza naszego miasta. Jedną grupę chętnie stworzymy z turystów lub mieszkańców innych pobliskich miejscowości - dodaje. - Najpierw wyłonimy zwycięzców przy poszczególnych stolikach, którzy następnie zmierzą się w wielkim finale - na tym etapie wyłonimy i poznamy "Mistrza Wiedzy o Iławie 2021".

Dla najlepszych nie zabraknie nagród i upominków, pucharów i medali. Dodatkowym smaczkiem będą 4 specjalne opakowania gry z kartą-niespodzianką uprawniającą do gry w "Mistrza" z burmistrzem Iławy Dawidem Kopaczewskim i przewodniczącym iławskiej rady Michałem Młotkiem; obaj objęli grę honorowymi patronatami.

Premierowej rozgrywce będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje.

- Będzie z nami iluzjonista Maciej Szymański oraz regionalista Rafał Kocięda, który przeprowadzi dla dzieci grę fabularną oraz warsztaty poszukiwania skarbów z wykrywaczem metali. Animacje dla najmłodszych zapewni ekipa przedszkola "Zielona Żyrafa" - zapowiada Marcin Fornahl. - Zapraszamy serdecznie całe rodziny, a wszystkich zainteresowanych grą w "Mistrza" na naszym turnieju prosimy o nadsyłanie zgłoszeń sms-owych już teraz na numer 787 137 820. Świetna zabawa gwarantowana! - zapewnia.

A jak się gra w "Mistrza Wiedzy o Iławie" przeczytajcie więcej w naszym poprzednim artykule na temat tego projektu, dostępnym pod tym linkiem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Mam pytanie ^ 2 9 dni temuocena: 67% 

    Mam pytanie o to wydarzenie, które odbyło się w ostatni weekend pod kinoteatrem. Zero informacji, zero zapowiedzi, w sumie i tak nie było po co iść. Tu zapowiada się coś ciekawego. I jeszcze jedno. Dlaczego nie ma Pikniku Inspiracji? Mieliśmy dwie udane inicjatywy: Piknik Inspiracji i Lotniczą Majówkę. Dlaczego ich nie ma?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~grzegorz 1 9 dni temuocena: 100% 

    Brawo Panie Marcinie, wspaniała inicjatywa, po projekcie kart widzę też, że świetne wykonanie. Mam nadzieję, że będzie możliwość nabycia tej gry na terenie miasta.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3721 sekundy