REKLAMATop brands
REKLAMAZielona aleja 2
Organizatorzy, wolontariusze, artyści na scenie niedzielnej charytatywnej imprezy

Organizatorzy, wolontariusze, artyści na scenie niedzielnej charytatywnej imprezy "Razem dla Ady". Na środku 16-latka, dla której zorganizowano tę akcję. (Fot. Społeczny Komitet "Razem dla Ady".)

Wspaniały wynik akcji charytatywnej "Razem dla Ady", przeprowadzonej w minioną niedzielę we Frednowach w gminie Iława na rzecz 16-letniej Adrianny Niewiadomskiej z Wilczan koło Iławy!

Jak podał społeczny komitet, który zorganizował festyn, podczas tej akcji udało się zebrać aż 48 389,81 zł.

- Bardzo dziękujemy, że byliście z nami - dodają organizatorzy i wolontariusze tego wydarzenia, które wsparli liczni ludzie dobrej woli.

Festyn, z licznymi atrakcjami muzycznymi, kulinarnymi, rodzinnymi, a nawet motoryzacyjnymi przyciągnął na imprezę rzeszę gości. Chcąc pomóc dzielnej 16-latce, już po raz drugi zmagającej się ze złośliwym nowotworem, mieszkańcy nie żałowali grosza i chętnie dorzucali swoje datki do puszek wolontariuszy, a także hojnie licytowali przekazane na aukcję fanty. To wszystko złożyło się na wspaniały wynik prowadzonej zbiórki.


Brawa dla wszystkich zaangażowanych! A Adzie życzymy siły, wytrwałości i jak najszybszego powrotu do zdrowia!


Więcej o festynie, wraz ze zdjęciami i nagraniami, pisaliśmy na infoilawa.pl wczoraj, pod tym linkiem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3644 sekundy