REKLAMABANK
REKLAMAZielona aleja 2

(Fot. Info Iława.)

Sobota na II Eko Jarmarku w Iławie. Trwające w centrum miasta wydarzenie przeobraziło galerię jazzową w plac targowy. 

Do Iławy zawitali przeróżni wystawcy z bliższych i dalszych stron, oferując równie różnorodny asortyment.

II Eko Jarmark w Iławie. Galeria jazzowa to dzisiaj plac targowy.

Ilość zdjęć 40

Można kupić "coś na ząb", np. miody, ciekawe kanapkowe pasty i pieczywo, wyroby z mięsa i sery, a także domowe ciasta od gospodyń wiejskich, a dla dzieci - watę cukrową. Jest też stoisko ze świecami i pachnącymi zawieszkami. Aromatyczne jest też stoisko z olejkami eterycznymi. Do tego rękodzieło w przeróżnych kolorach, biżuteria, ceramika, obrazy i numizmaty. Zainteresowanych dostępną ofertą nie brakuje. Już wiadomo, że niedługo odbędzie się w Iławie kolejna edycja wydarzenia.

- Chcielibyśmy rozwijać Eko Jarmark w Iławie; organizować go jak najczęściej, najlepiej - regularnie, nawet raz w miesiącu - mówi Małgorzata Szynal Trzaskawka, prezes Stowarzyszenia SART w Iławie, które jest w tym roku głównym organizatorem jarmarku. - Już teraz możemy zaprosić na kolejną edycję wydarzenia, które odbędzie się 23 października - dodaje. - Zachęcamy do udziału zarówno mieszkańców, jak i wszystkich chętnych wystawców.

Dzisiaj stoiska są otwarte dla zwiedzających i kupujących do godziny 17:00. Jarmark to jednak nie tylko kramy, to także warsztaty: bezpłatną ofertę towarzyszących wydarzeniu zająć artystycznych i rękodzielniczych przybliżaliśmy w artykule dostępnym pod tym linkiem.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZdrowo nacudowane
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5393 sekundy