REKLAMAOrange
REKLAMAORKA

(Fot. materiały prasowe, zdjęcie ilustracyjne.)

Spotkajmy się w Iławie! - zachęca ekipa Indykpolu AZS Olsztyn. Pierwszą taką możliwość będziemy mieć już dzisiaj - w środę, 29 września wieczorem.

Przypominamy o KIDS Campie siatkarzy Indykpolu AZS Olsztyn w Iławie. To okazja, by zdobyć autograf, zrobić pamiątkowe zdjęcie i spotkać z czołowymi polskimi siatkarzami.

- Na wszystkich sympatyków siatkówki czekamy w środę, 29 września o godzinie 18:00 w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości 11B. Zajęcia skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych w wieku 7-15 lat. Wstęp wolny - podaje AZS.

Podczas wydarzenia odbędzie się też prezentacja drużyny.

Tego samego dnia, tj. w środę, 29 września, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn odwiedzą swojego sponsora - firmę Szynaka Meble. Spotkanie odbędzie się w Centrum Wystawienniczym Szynaka w Iławie (ul. Ostródzka 54), o godzinie 14:30. Wstęp również wolny.

Natomiast inauguracja PlusLigi w Iławie nastąpi już w sobotę, 2 października o godzinie 14:45 - Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Asseco Resovią Rzeszów. Dobrze się sprzedają bilety na to wydarzenie - według stanu na środowy poranek pozostało już tylko 31 wejściówek. O tym, jak prowadzona jest sprzedaż, pisaliśmy w tym artykule.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAModera

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAreperator
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAZajazd
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.46 sekundy