REKLAMAPatrz
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 sierpnia 2022, 10:23 komentarzy 2
Współautorki

Współautorki "Miejsc Bliskich Sercom" (od lewej): Małgorzata Wiśniewska, Maria Ferenc, Beata Daus.

Trzy autorki książki pt. "Miejsca Bliskie Sercom" - Maria Ferenc, Małgorzata Wiśniewska i Beata Daus - informują, że 20 sierpnia o godz. 14:00 w Suskim Ośrodku Kultury rozpocznie się spotkanie promocyjne książki z udziałem gościa specjalnego, lektora polonijnego z Niemiec Bogdana Dmowskiego.

Autorki zapraszają serdecznie wszystkich, którzy wsparli wydanie "Miejsc Bliskich Sercom", a także czytelników i sympatyków.

- Zapraszamy osoby chętne do zdobycia książki poświęconej promowaniu suskiej lokalizacji i społeczności. Zapraszamy autorów zdjęć umieszczonych w książce. Zapraszamy wszystkich ludzi związanych z Gminą Susz na obchody Dni Susza pod hasłem "Posmakuj emocji" - mówi Maria Ferenc z d. Leśniewska, pomysłodawczyni wydania książki.

Celem spotkania promocyjnego będzie m.in. zebranie pieniędzy ze sprzedaży książki na prezenty powitalne dla dzieci, które wkrótce zamieszkają w nowym domu dla dzieci w Suszu.

Cena egzemplarza wynosi 30 zł. Jest to koszt wydawniczy. Jako patron medialny projektu dołączamy do serdecznego zaproszenia!


Więcej o domu dla dzieci w Suszu w artykule pod tym linkiem. Przeczytaj też wywiady ze współautorkami "Miejsc Bliskich Sercom": Marią Ferenc, Małgorzatą Wiśniewską, Beatą Daus.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAPS QUALITY

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~Maria 2 6 miesięcy temuocena: 50% 

    Takich patronów medialnych jak Info Iława - ze świecą się szuka.D Z I Ę K U J E M Y sercem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Drużba 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

    To ile ta matka ma lat że córka śpiewa na jej weselu Co

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4089 sekundy