REKLAMAZDZ
REKLAMAikea

(Fot. Info Iława.)

Zawodnicy III-ligowej Orki Iława Basketball rozpoczęli rundę rewanżową. Rozegrane w niedzielę spotkanie - pierwsze w nowym, 2023 roku - podopieczni trenera Piotra Rynkowskiego mogą zaliczyć do bardzo udanych.

Przed własną publicznością pokonali MTS Basket Kwidzyn 58:56. Spotkanie, a szczególnie jego końcówka, dostarczyły kibicom wielu emocji.


III liga mężczyzn
Iława, 15 stycznia
Orka Iława Basketball - MTS Basket Kwidzyn 58:56 (16-9; 13-11; 8-15; 21-21)


Gospodarze szybko uzyskali kilkupunktową przewagę i przez dużą część spotkania wynik był pod kontrolą zespołu z Iławy. Goście odważniej zaatakowali w trzeciej i czwartej kwarcie i niebezpiecznie, na zaledwie jedno "oczko", zbliżyli się do wyniku punktowego Orki. Pierwsza i druga kwarta należała do Orki, ale w trzeciej goście odrobili aż 7 punktów. W końcówce toczyła się nerwowa walka o to, kto ostatecznie przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na szczęście, zawodnicy Orki zachowali zimną krew i dowieźli zwycięstwo do końca spotkania. Zaliczyli udany sportowy początek nowego roku.

Orka Iława Basketball: Piotr Rynkowski, Tomasz Stępień, Patryk Maliszewski, Jakub Oleksów, Jacek Markowski, Krzysztof Mądry, Jakub Zastawny, Bartosz Zbysiński, Jakub Jurczak, Mateusz Sawicki, Szymon Zastawny, Jakub Suski.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Od domowego zwycięstwa rozpoczynają nowy rok koszykarze iławskiej Orki.

Ilość zdjęć 44

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5479 sekundy