REKLAMAZielona aleja
REKLAMABetiko
wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 stycznia 2023, 09:52

(Fot. Info Iława.)

Zawodnicy III-ligowej Orki Iława Basketball rozpoczęli rundę rewanżową. Rozegrane w niedzielę spotkanie - pierwsze w nowym, 2023 roku - podopieczni trenera Piotra Rynkowskiego mogą zaliczyć do bardzo udanych.

Przed własną publicznością pokonali MTS Basket Kwidzyn 58:56. Spotkanie, a szczególnie jego końcówka, dostarczyły kibicom wielu emocji.


III liga mężczyzn
Iława, 15 stycznia
Orka Iława Basketball - MTS Basket Kwidzyn 58:56 (16-9; 13-11; 8-15; 21-21)


Gospodarze szybko uzyskali kilkupunktową przewagę i przez dużą część spotkania wynik był pod kontrolą zespołu z Iławy. Goście odważniej zaatakowali w trzeciej i czwartej kwarcie i niebezpiecznie, na zaledwie jedno "oczko", zbliżyli się do wyniku punktowego Orki. Pierwsza i druga kwarta należała do Orki, ale w trzeciej goście odrobili aż 7 punktów. W końcówce toczyła się nerwowa walka o to, kto ostatecznie przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na szczęście, zawodnicy Orki zachowali zimną krew i dowieźli zwycięstwo do końca spotkania. Zaliczyli udany sportowy początek nowego roku.

Orka Iława Basketball: Piotr Rynkowski, Tomasz Stępień, Patryk Maliszewski, Jakub Oleksów, Jacek Markowski, Krzysztof Mądry, Jakub Zastawny, Bartosz Zbysiński, Jakub Jurczak, Mateusz Sawicki, Szymon Zastawny, Jakub Suski.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Zdjęcia: Info Iława.

Od domowego zwycięstwa rozpoczynają nowy rok koszykarze iławskiej Orki.

Ilość zdjęć 44

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.9253 sekundy