REKLAMAKurza góra
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lutego 2023, 16:39 komentarzy 2

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Około godziny 16:00 w miejscowości Przejazd (gmina Iława, DK16) doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych. "Krajówka" w tym miejscu początkowo została zablokowana, obecnie jest już przejezdna.

Do wypadku doszło na DK16 za wiaduktem. 

Bardziej szczegółowe informacje na temat przebiegu tego zdarzenia przekazała nam jedna z jego uczestniczek, kierująca audi (imię i nazwisko do wiadomości redakcji).

Jechałam audi w kierunku Ostródy. Nagle, z lewej strony, wymuszając pierwszeństwo, wyjechała druga osobówka. Kierujący przyznał się później w obecności policji, że zawracał na głównej drodze. 

Kobieta nie zdążyła zareagować i doszło do bocznego zderzenia między pojazdami. Do szpitala trafiła kierująca audi wraz z dzieckiem; dziecko nie odniosło poważnych obrażeń, natomiast kobieta jest w trakcie badań diagnostycznych, podaje uczestniczka zdarzenia.

Natomiast nie potwierdziły się informacje, jakie przekazali świadkowie, że w zdarzeniu uczestniczyła ciężarówka.

Kierowcy podróżujący drogą krajową na tym odcinku musieli się liczyć ze sporymi utrudnieniami - droga początkowo została zablokowana. Później ruch odbywał się wahadłowo.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~ssss 2 3 miesiące temuocena: 33% 

    Nie ładowarkę do telefonu miał on telefonu nie zabrał i czegoś mu brakowało w łapach. Dopiero w połowie drogi zajarzył czego mu brakuje i zawracał.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~ww 1 3 miesiące temuocena: 25% 

    pewnie zapomniał wziąć z domu ładowarki do telefonu.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAchełmzyca
REKLAMASzkoła2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4837 sekundy