REKLAMApluszak
REKLAMAAldortax
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lutego 2023, 08:53 komentarzy 1

(Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Idzbarku.)

Zderzyły się trzy samochody osobowe, według wstępnych informacji poszkodowane zostały cztery osoby, jedna z nich trafiła do szpitala - to najważniejsze informacje o porannym wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek (13 lutego) na drodze krajowej nr 16 w okolicy Ostródy.

Droga została zablokowana.

Do wypadku doszło w obrębie skrzyżowania DK16 koło Ostródy z lokalnymi drogami do Lubajn i Idzbarka.

- Według wstępnych informacji poszkodowane zostały cztery osoby. Jedna z nich została zabrana do szpitala, jest to kobieta - przekazał podkom. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji.

Jak dodał, na wypadek najechało troje jadących na służbę policjantów. Funkcjonariusze od razu zaczęli udzielać pomocy uczestnikom wypadku oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Według informacji administratora, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału w Olsztynie, utrudnienia potrwają do 9:10. Wytyczono objazd przez miejscowość Idzbark.

Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAgeodeta
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~ik 1 ponad rok temuocena: 100% 

    "Jak dodał, na wypadek najechało troje jadących na służbę policjantów." - i jak tu nie kochać policyjnego żargonu?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4429 sekundy