REKLAMAfredom
REKLAMAZielona aleja
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 lutego 2023, 18:57 komentarzy 1
Eryk Filipczyk, czwarty zimowy transfer w GKS-ie Wikielec.

Eryk Filipczyk, czwarty zimowy transfer w GKS-ie Wikielec. (Fot. GKS Wikielec.)

Eryk Filipczyk to kolejny nowy zawodnik GKS-u Wikielec i już czwarty zimowy transfer w tym klubie.

Eryk to 22-letni boczny obrońca pochodzący z Elbląga. Były zawodnik Olimpii Elbląg zasila szeregi GKS-u Wikielec na zasadzie wolnego transferu - ogłosił dzisiaj IV-ligowiec z gminy Iława.

Eryk Filipczyk od sezonu 2017/18 przeszedł z juniora Olimpii do pierwszej drużyny, gdzie grał już na poziomie eWinner 2 ligi. Łącznie na poziomie 2 ligi rozegrał 50 spotkań, spędzając na boisku dokładnie 3 043 minuty. Zawodnik wystąpił też w trzech spotkaniach w Fortuna Pucharze Polski, gdzie strzelił jednego gola, spędzając na boisku 207 minut.

W sezonie 2021/22 22-latek miał przerwę od piłki z powodu pobytu za granicą. Teraz wrócił do Polski, postanowił wznowić treningi i reprezentować barwy GKS-u.

"Gieksa" życzy swojemu nowemu zawodnikowi powodzenia:

Eryk, witamy w drużynie i życzymy samych sukcesów!

Przypomnijmy, że wcześniejsze trzy transfery to Białorusin Vladislav Krasovskiy, który ostatnio występował w Dynamie Mińsk, młodzieżowiec Bartosz Dąbrowski, który przeszedł z Pogoni Prabuty oraz Oskar Kordykiewicz, pochodzący z Elbląga 22-letni pomocnik Olimpii Elbląg.

Na podstawie informacji GKS-u Wikielec/red. kontakt@infoilawa.pl.
Fot. GKS Wikielec.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAPellet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~John9 1 ponad rok temu

    Trzeba się brać bo może Służą przyjedzie.Powodzenia

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3981 sekundy