REKLAMAZDZ
REKLAMAkarczma 2

(Fot. Info Iława.)

Tragiczna aktualizacja do wczorajszych doniesień o pożarze przyczepy kempingowej w Tynwałdzie (gmina Iława). Mężczyzna w wieku 69 lat, który w wyniku tego pożaru doznał głębokich poparzeń niemal całego ciała, niestety nie przeżył.

Wiadomość o śmierci mężczyzny potwierdziła nam st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Poszkodowany miał 69 lat; mieszkał w przyczepie kempingowej, która wczoraj w godzinach porannych spłonęła doszczętnie w Tynwałdzie (gmina Iława). Wiadomo również, że mężczyzna ten był pod opieką Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie. Proponowano mu przenosiny do domu pomocy społecznej, jednak 69-latek odmawiał.

Akcję ratowniczą i gaśniczą relacjonowaliśmy na portalu www.infoilawa.pl wczoraj. Miała ona dramatyczny przebieg. Ogień jako pierwsi zauważyli świadkowie. Dwóch mężczyzn podbiegło do płonącej przyczepy i znalazło tuż przy wejściu nadpalone ciało. Poszkodowany mężczyzna doznał głębokich poparzeń I i II stopnia praktycznie całego ciała. Do tym, jak udzielono mu pomocy na miejscu zdarzenia, został przetransportowany do szpitala, jednak ostatecznie niestety nie udało się go uratować.

Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAgeodeta
REKLAMAikea

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4573 sekundy