REKLAMApluszak
REKLAMAprofi
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 marca 2023, 11:16 komentarzy 5

(Fot. materiały prasowe.)

Znana, ceniona i lubiana osobowość życia publicznego w Polsce. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarz, poeta, piosenkarz, konferansjer, satyryk, prezenter telewizyjny i radiowy. W nadchodzący piątek (10 marca) w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie wystąpi Piotr Bałtroczyk.

Zaprezentuje swój autorski program – stand-up pod nazwą „Starość nie jest dla mięczaków”.

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: 

”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.

A co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”? To jest zagadką nawet dla samego Bałtroczyka.


Piotr Bałtroczyk w Lubawie 
Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie
10.03.2023r., godzina 18:00.


Red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMANAJLAK

5Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Nis 5 ponad rok temuocena: 0% 

  Nic śmiesznego. Wodzirej kabaretowy który uwierzył, że może robić kabaret.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~666 4 ponad rok temuocena: 100% 

  A to się krytyk wypowiedział. Idź na Zenka albo coś w tym stylu popraw sobie humor....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~35-ty poszedł do spowiedzi ? 3 ponad rok temuocena: 39% 

  już jeden absolwent uniwersytetu komentuje często na tym forum. jego teksty o """" tępym bezrozumku na poziomie rozwielitki zielonej o nieudolnych dziamdziarach , o bezmózgach i całych stadach tępych baranów i spisiałych nazioli są nam znane . nie wiemy czy dostanie rozgrzeszenie za grzechy swe .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~doktor Oj Boli 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Twoje powyższe zgryzoty i nieustanne ględzenie o liczbie 35 mogą być także niestety efektem objawów końcowego stadium pewnej innej ciężkiej choroby niż ta, o której wspomina mój Kolega psychiatra. Niestety dość wstydliwej, bo wenerycznej. Pisał o tym już przed wojną poeta - satyryk i także lekarz Tadeusz Boy-Żeleński : " Bo paraliż postępowy Najzacniejsze trafia głowy". Czyli wypisz - wymaluj jak u ciebie wyżej. Choć określenie "Najzacniejsze" ciebie oczywiście nie dotyczy... Ale o objawy jakiej choroby chodzi? To niestety późne stadium kiły układu nerwowego, charakteryzujące się otępieniem i zaburzeniami psychicznymi. Czyli znów dokładnie jak u ciebie. Przykro mi, ale kompletnie już nie rokujesz nadziei...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~twój psychiatra 1 ponad rok temuocena: 100% 

  WTF???

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKOMA
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7253 sekundy