REKLAMAZDZ
REKLAMAPatrz
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 marca 2023, 11:01 komentarzy 8
Narkotyki ujawnione u młodego mieszkańca powiatu iławskiego.

Narkotyki ujawnione u młodego mieszkańca powiatu iławskiego. (Fot. KPP w Iławie.)

"Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat" - z tego artykułu Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 21-latek. 

Młody mężczyzna posiadał prawie 112 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać znaczną ilość narkotyków. 

Funkcjonariusze przeanalizowali uzyskane informacje, ustalili miejsce przebywania mężczyzny i natychmiast tam pojechali. Okazało się, że 21-latek w miejscu zamieszkania miał schowany susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Funkcjonariusze zatrzymali 21-latka i osadzili go w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi powiatu iławskiego zarzutu.

"Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". Jeżeli przedmiotem czynu jest znaczna ilość środków odurzających lub substancji psychotropowych, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. Znaczna ilość narkotyków to - zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższego - taka, która wystarcza do jednorazowego odurzenia się co najmniej kilkudziesięciu osób.

KPP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

Marihuana ujawniona u 21-latka.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAikea

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Plantator 8 11 miesięcy temuocena: 75% 

  Społeczeństwo jest na nie, bo tak jest zaprogramowane. Naczelny wódz kraju i jego wypowiedzi wielokrotnie potwierdzały, że rządzący nami to komunistyczne leśne dziadki, które o marihuanie nie mają żadnego pojęcia. Wystarczy jeden przykład karakana: "marihuanen jest z konopii?, chyba nieee"

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Oko ULTK 7 12 miesięcy temuocena: 100% 

  I chłopaczek będzie miał problemy za bardzo marnej jakości weed. Gratulacje małolacie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktoś 6 12 miesięcy temuocena: 0% 

  "Młody mężczyzna posiadał prawie 112 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy." A czy ten mlody mężczyzna ma jakieś imię, nazwisko? Inicjaly podajcie!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Foka 5 12 miesięcy temuocena: 0% 

  SZ J

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Były szeryf 4 12 miesięcy temuocena: 29% 

  Za małe kary dać jemu niech niech zażyje sam na raz albo szlak trafi a jak przeżyje to wtedy do pudła i dwa razy dziennie lewatywa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~mec. Zielony 3 11 miesięcy temuocena: 0% 

  Taką dawkę zażyć? Marihuanen? Jeszcze może ze strzykawki?Po prostu pogratulować. Widać poziom inteligencji i doedukowania w temacie przynajmniej biologii lub botaniki. Ach ten nasz ciemnogród, zakorzeniony w tekstach Jarosława czy innych Rydzyków

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~y6t 2 12 miesięcy temuocena: 63% 

  Musiałby zjeść 40 kg.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianin 666 1 12 miesięcy temuocena: 75% 

  Nie wiem czy to bait ale biorąc pod uwagę że Iława to miasto starych jebanych debili edukowanych komunistyczną propagandą odpowiem tak: Nie było na świecie przypadku przedawkowania marihuany, jest to fizycznie niewykonalne. Prędzej z zatrucia dwutlenkiem węgla tak samo jak w przypadku np. papierosów. Żyjemy w kraju, w którym palenie trawki kończy się odsiadką i wyzwiskami od ćpunów. Świadomość ludzi jest niestety ograniczona do tego, co się dzieje w mediach. No ale jak już ktoś sobie pije piwo codziennie to nikt nie powie w tym jebanym ciemnogrodzie że koleś jest u bram alkoholizmu. Nie pozdrawiam

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3967 sekundy