REKLAMAneo3
REKLAMAZielona aleja 2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 marca 2023, 21:33 komentarzy 3

(Fot. nadesłane/kontakt@infoilawa.pl.)

Kolejna walka, kolejne zwycięstwo przed czasem! Na gali FEN 45 Patryk Duński z Iławy, zawodnik iławskiego Arrachiona, przedłuża swoją serię zwycięstw i robi kolejny krok w stronę walki o pas mistrzowski - ogłosili właśnie organizatorzy Fight Exclusive Night.

To już kolejny raz, gdy walka iławianina na FEN nie trwa zbyt długo. Tym razem Patryk Duński potrzebował tylko 3 minut i 15 sekund pierwszej rundy, aby rozprawić się ze swoim rywalem. 

Ponieważ przeciwnik nie był w stanie się obronić przed gradem ciosów wyprowadzonych przez zawodnika Arrachiona Iława prawą ręką zza pleców rywala, sędzia ogłosił zwycięstwo Duńskiego przez techniczny nokaut.

Patryk Duński z Iławy zmierzył się z 33-letnim Magomedem Tsitsaevem, mieszkającym w Polsce zawodnikiem czeczeńskiego pochodzenia, na rozgrywanej dzisiaj w podwarszawskich Ząbkach gali Fight Exclusive Night 45.

Starcie Duński kontra Tsitsaev - w limicie wagowym do 72 kg - było dziś 5. walką wieczoru. Iławianin zdecydowanie przewyższał swojego rywala doświadczeniem. Dla Tsitsaeva dopiero dzisiejsza walka była debiutem na zawodowstwie, natomiast Duński ma już za sobą kilka bardzo udanych występów na FEN. Ze znakomitej strony pokazał się podczas gali FEN 39, kiedy w 1. rundzie pokonał przez TKO Krzysztofa Dobrzyńskiego. Chwilę później wygrał przez TKO z Wojciechem Kawą. Również w Ostródzie w spektakularny sposób znokautował w 17. sekundzie walki Kamila Łebkowskiego podczas FEN 35. W czerwcu 2019 roku pokonał przez poddanie Macieja Kalicińskiego, wcześniej w premierowej odsłonie znokautował Davita Karapetiana. 

Iławianin radzi sobie tak dobrze, że organizatorzy FEN powoli zapowiadają już walkę o pas mistrzowski! Zobaczcie finał dzisiejszej zwycięskiej walki Patryka Duńskiego na załączonym materiale wideo.Red. kontakt@infoilawa.pl.
Wideo: Fight Exclusive Night.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Patryk Duński zwycięża na gali FEN!

REKLAMATom-bet

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

 • ~Chlibny dar 3 13 dni temuocena: 56% 

  BESTIA

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xyz 2 13 dni temuocena: 61% 

  Następny sportowiec promujący Iławę, którego zabrakło na gali sportu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~AMEX-BĄCZEK 1 13 dni temuocena: 54% 

  Brawo Patryk Duński! Czekamy na walkę o pas mistrzowski i mamy nadzieję, że do tego pojedynku dojdzie w Ostródzie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4533 sekundy